Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Vinted - aplikacija za prodaju rabljene odjece

> ValerijaDM: > Imam pitanje - kod nekih prodavačica piše da šalju samo preko Inpost-a, a meni u opcijama nudi samo Boxnow, kako to funkcionira onda? Sve narudžbe su mi normalno prošle, osim jedne koja je danas otkazana jer mi je prodavačica javila da može poslati samo preko DHL-a ili pošte i da generirani kod (za boxnow) ne može upotrijebiti. > A dva paketa koje sam poslala 26. 4. stoje u sortirnici od 29. 4. 😭 Što ako ne stignu u propisanom roku? Inpost je njima kao BoxNow nama. Znači oni šalju sa Inposta,a nama dođe na BoxNow.
2024 05 06
Hvala na pojašnjenju!
prije 29 dana, 19:20
> Nemamime80: > Ponuđena mi je cijena za jedan moj proizvod i ja sam ju prihvatila, i šta sad?, kupac je poslao ponudu prije 15 dana i ništa nije uplaćeno?, jel on ima neki rok ili samo odustane? Po mom iskustvu je isto tako jedna ponudila manju cjenu i ja sam prihvatila i nijr nikada platila, vec je proslo 10 dana sigurno i nikome nista 🤷‍♀️ Koliko sam shvatila taj artikal je i dalje normalno na prodaji dokle god netko ne uplati novce za njega. Vidjela sam da neke imaju negativne ocjene od strane Vinteda i pise "kupac je odustao od kupnje". Mislila sam da to dobiju u ovakvim situacijama ali mozda ne
prije 29 dana, 05:59
Hvala na odgovoru!
prije 29 dana, 07:51
> Vekica: > > Nemamime80: > > Ponuđena mi je cijena za jedan moj proizvod i ja sam ju prihvatila, i šta sad?, kupac je poslao ponudu prije 15 dana i ništa nije uplaćeno?, jel on ima neki rok ili samo odustane? > Po mom iskustvu je isto tako jedna ponudila manju cjenu i ja sam prihvatila i nijr nikada platila, vec je proslo 10 dana sigurno i nikome nista 🤷‍♀️ > Koliko sam shvatila taj artikal je i dalje normalno na prodaji dokle god netko ne uplati novce za njega. Vidjela sam da neke imaju negativne ocjene od strane Vinteda i pise "kupac je odustao od kupnje". Mislila sam da to dobiju u ovakvim situacijama ali mozda ne I ja imam takvo iskustvo, očito je to dosta uobičajeno. Kupac ponudi svoju cijenu, pristanem i nakon toga više ni traga, ni glasa, a prošlo je već 3 tjedna.
prije 29 dana, 08:46
> bluebunny: > > Vekica: > > > Nemamime80: > > > Ponuđena mi je cijena za jedan moj proizvod i ja sam ju prihvatila, i šta sad?, kupac je poslao ponudu prije 15 dana i ništa nije uplaćeno?, jel on ima neki rok ili samo odustane? > > Po mom iskustvu je isto tako jedna ponudila manju cjenu i ja sam prihvatila i nijr nikada platila, vec je proslo 10 dana sigurno i nikome nista 🤷‍♀️ > > Koliko sam shvatila taj artikal je i dalje normalno na prodaji dokle god netko ne uplati novce za njega. Vidjela sam da neke imaju negativne ocjene od strane Vinteda i pise "kupac je odustao od kupnje". Mislila sam da to dobiju u ovakvim situacijama ali mozda ne > I ja imam takvo iskustvo, očito je to dosta uobičajeno. Kupac ponudi svoju cijenu, pristanem i nakon toga više ni traga, ni glasa, a prošlo je već 3 tjedna. Ma to je kao i na krpicama kad pošalju upit pa se više ne jave 8-)
prije 29 dana, 11:41
Da, znači nije obaveza kupnje iako pošalje ponudu a bude prihvaćena, ako stisne kupac gumb da kupuje a ne uplati onda dobije negativnu receziju od vinteda, čak mogu biti i blokirani na određeno vrijeme. 8-) Što je jako dobro, onda tri puta razmisli prije stiskanja gumba, tu na krpicama uzmu podatke za uplatu, izgubiš druge kupce a pojedine mustre nikad se ne jave.
prije 28 dana, 19:18
I meni ista priča, pristala sam na 2 upita na manje ponude, nakon toga ništa, prošlo više od 7 dana za jednu...
prije 27 dana, 18:20
Mane je jedna žena zamolila rezervaciju na 5 dana što je po pravilima ako želim i peti dan je uplatila, na vrhu artikla piše automatski rezervirano i svaki dan odbrojava dan manje i ne može se prodati dok je rezervirano, po isteku miče se oznaka "rezervirano", ako nije uplaćeno ide normalno prodaja dalje. Mani je žena uplatila peti dan. Ne morate pristati na rezervaciju, znači ili 5 dana rez. ili ništa, ne možete dva ili tri dana koliko vi želite. To je moje iskustvo.
prije 27 dana, 08:49
Pozdrav svima! Lijepo je sto si svi ovdje zele pomoci, pa se uzdam u vasu pomoc :) Javila mi se cura iz poljske kako bi kupila jedan kozmeticki proizvod od mene na Vintedu. Naravno nov i neotvaran. I nema opcije Buy now. Vidjela sam da je vec nekoliko ljudi ovdje imalo slicnu situaciju. I citala sam da su mnogi razlozi zasto se nema te opcije… Mene zanima jel netko uspio prodati kozmetiku i bez te opcije “buy now”. I kako ste se uspjeli dogovoriti s kupcem?
prije 27 dana, 10:53
Mi iz Hr vidimo opciju buy now za kozmetiku samo od prodavaca iz Hr. Pravilo je zato jer se tekucine, alkoholi i sl. ne smiju slati avionom, a sve što se salje u Poljku ide avionom. To što njima i ruz ili neka krema spada u tu kategoriju je totalno bezveze, ali dakle nema sanse naruciti nesto iz Poljske od kozmetike. Mislim, ima, ali ne smije biti u tim cudnim alkohol, tekucine, lakovi kategoriji i poštom košta 11 e. Tu onda ide i placanje mimo Vinteda. Drugo, što se tiče kašnjenja Boxnow paketa iz pouzdanih izvora znam da su preoptereceni poslom otkad su preuzeli dostavu Temu paketa. Doslovno rade u 3 smjene. Meni se sad javio problem da sam 3 prodavačice nešto pitala o proizvodu, a one mi danima ne odgovaraju. Npr. pitam jednu kolika je duljina remena (to je više onaj što se dobije uz haljine ili veste, bez onog dijela za kopcanje) i nije mi svejedno jel metar ili dva kad imam 100+ kg. A pod kategorijom je one size. Piše pročitano i nema šanse da nije kužila što je pitam. To je meni čisti bezobrazluk i blokirala sam je.
prije 26 dana, 05:16
I tu i tamo ima svakakvih žena, bar me ne traže podatke za uplatu i više se ne jave. Tko prvi njegovo. A što se tiče mjerenja ista stvar kao i ovdje nekom se da a neko se pravi blesav😀
prije 26 dana, 12:46
Pozdrav cure, pitanje: kad vam novac sjedne u saldo, da li kada pritisnete opciju "prebaci na bankovni račun" možete prebaciti dio novca a dio ostaviti na saldu, ili mora sav novac sa salda na račun?
prije 25 dana, 20:51
Ili sve ili ništa, ne možete Vi odrediti koliko ostaviti u saldu.
prije 25 dana, 05:42
HELP! Dali sa dobivenim kodom LD........HR idem u pošto ili na paketomat? Moram u pon. poslati paket. Danas sam u pošti pitala pa su mi se čudili što pitam, kao treba mi broj paketomata gdje ide. Koja je točna proceduda? Please pomoć, tko je slao :D
prije 25 dana, 11:18
1 2 ... 14 15 16 17 18 19 20 ... 21