Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Vinted - aplikacija za prodaju rabljene odjece

Prebacila sam se :)
2024 04 06
Ima li tko profil? Napisite kako se zovete tamo pa se medusobno mozemo “followat” Takoder ako je netko narucivao molim vas vase iskustvo Ili ako je netko prodao nesto stranom kupcu kako ste zo odradili i koliko vas je izasla postarina Hvalaa!!
2024 04 06
Imam profil, 13 prodaja, i dalje niti jedan prodani paket nije otisao iz Hr za Poljsku. Vec im je prosao rok za dostavu. Ovo je zadnji update koji imam za pakete ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/6e8efe9d3e3a5b25b9f0c7eb3efc9b83.jpg)
2024 04 06
> Lia189: > Imam profil, 13 prodaja, i dalje niti jedan prodani paket nije otisao iz Hr za Poljsku. Vec im je prosao rok za dostavu. > Ovo je zadnji update koji imam za pakete > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/6e8efe9d3e3a5b25b9f0c7eb3efc9b83.jpg) Znači prodaja ide super, samo trenutno dostava šteka 🤔
2024 04 06
Je li vam se vraćaju paketi ako ne odu u roku?
2024 04 06
> Valentina1965: > Je li vam se vraćaju paketi ako ne odu u roku? Svi paketi su od mene otisli u roku, sta ce biti dalje, nemam pojma 🤭 Navodno je rok za dostavu 25 radnih dana. Da, dostava uopce nije organizirana, pretpostavljam zato sto je besplatna... za Poljsku do 31.5, unutar Hr mislim do 9.mjeseca. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/ebc010042508aa678e9e37b8351891b1.jpg)
2024 04 06
Brisu oglase za parfeme koji nisu zapakirani/s etiketom jer nije dopustena prodaja otvorenih/koristenih parfema. Kuzim za kozmetiku, ali za parfem i ne bas. Iako sam ja vidjela vise takvih oglasa za parfeme, ali meni su obrisali.
2024 04 06
Cure zanima me jel koja naručila što i dali joj je to došlo 😃
2024 04 07
> Tihanagabi: > Cure zanima me jel koja naručila što i dali joj je to došlo 😃 Ja jesam. Pise mi dostava izmedu 9 i 12.4, ali s obzirom na ove probleme oko dostave, ne znam ako ce bit na vrijeme😄
2024 04 07
> kreativankaos: > > Tihanagabi: > > Cure zanima me jel koja naručila što i dali joj je to došlo 😃 > Ja jesam. Pise mi dostava izmedu 9 i 12.4, ali s obzirom na ove probleme oko dostave, ne znam ako ce bit na vrijeme😄 Javite kad stigne i ako stigne 🙈 . A moraju jednom krenuti paketi. Jel Vam stize na BoxNow?
2024 04 07
Vecer 😀 Moze li mi netko tko je slao paket putem Box now - objasniti kako ide slanje. Prodala sam artikl i samo sam dobila "shipping code" - da li na paketomatu kada upisem taj kod dobijem etiketu za slanje? 🙈🤷🏼‍♀️
2024 04 07
> Galaxia: > > dip_store18: > > Ima li tko profil? > > Napisite kako se zovete tamo pa se medusobno mozemo “followat” > > Takoder ako je netko narucivao molim vas vase iskustvo > > Ili ako je netko prodao nesto stranom kupcu kako ste zo odradili i koliko vas je izasla postarina > > Hvalaa!! > Hejj ja sam otvorila, nick mi je Niki_Violet > Cure jel vi koje ste krenule stavljat robu pisete na Hrvatskom ili na Engleskom? Prodala sam u roku par sati nakon sto sam objavila. Pise "total" iznos koji ce biti naplacen kupcu zajedno s postarinom. Cule smo se porukom preko prodanog artikla nakon sto je kupovina obavljena, samo me zamolila da joj sutra posaljem. Drugo je sve odradjeno preko aplikacije. Dosta podsjeca na vestiare collective. Pisala sam sve na engleskom.
2024 04 07
> Galaxia: > > dip_store18: > > Ima li tko profil? > > Napisite kako se zovete tamo pa se medusobno mozemo “followat” > > Takoder ako je netko narucivao molim vas vase iskustvo > > Ili ako je netko prodao nesto stranom kupcu kako ste zo odradili i koliko vas je izasla postarina > > Hvalaa!! > Hejj ja sam otvorila, nick mi je Niki_Violet > Cure jel vi koje ste krenule stavljat robu pisete na Hrvatskom ili na Engleskom? Ja sam napisala na hrvatskom, zato sto sam prvo mislila da je hrvatska stranica, a ne stranjska. 😀 Ali kod svakog oglasa imate opciju prijevoda pa sam nastavila pisati na hr.
2024 04 07
> Ina1505: > Vecer 😀 > Moze li mi netko tko je slao paket putem Box now - objasniti kako ide slanje. Prodala sam artikl i samo sam dobila "shipping code" - da li na paketomatu kada upisem taj kod dobijem etiketu za slanje? 🙈🤷🏼‍♀️ Nema etikete, samo ubacite u box koji se otvori kad unesete kod. Mozete i olovkom ili flomasterom na paket napisati taj isti kod.
2024 04 08
Aplikacija mi se cini odlična,sve pregledno i lako se filtrira. Pronašla puno dobrih stvari i naručila za sad 3. Paket pratila dok nije u Poljskoj dopremljen do kud je trebao i dalje ništa. Box now mi kaže da imaju najavu mojih paketa,ali da ih još nisu zaprimili. Nadam se da ce brzo jer bi kupila još stvari,ali ne dok mi prvi paket ne dođe da znam da je profunkcioniralo. Koliko vidim nitko još nije primio pakete 😐
2024 04 08
1 2 3 4 5 6 ... 17