Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Vinted - aplikacija za prodaju rabljene odjece

> Groovy: > U kojem roku od preuzimanja paketa prebacuju novce na račun? Hvala. Ako kupac kad preuzme klikne da je sve ok, novci su odmah na Vinted racunu. Ako ne, onda nakon 48h se smatra da nema prigovor, te su novci tek tada vidljivi na racunu. A onda opet zavisi od banke, cekala sam 2 dana novce sa Vinteda na ZABU
prije 28 dana, 19:01
Čim je paket bio preuzet odmah mi je došla poruka da mogu prebaciti na svoj račun, nakon prebacivanja cca od 24-48 h je bio na mom računu. Pročitajte pravila sve lijepo i jasno piše, nema nejasnoća.
prije 28 dana, 19:03
Iskreno ne kuzim kako je to jednostavnije i bolje od koncepta krpica.... po cijeloj europi, pa se ceka uplata, pa paket putuje dugo, pa ok sad je besplatno, al pitanje je koliko ce biti i koliko ce biti postarina, komunikacija na engleskom il drugim jezicima, previse izbora.. Ne znam.. Meni je draze ovo sto imamo al ocito ne koristimo adekvatno. Uveden je i Trustup pa ljudi nece, nego odmah na racun a sad je super ako je Vinted. Nis ne kontam.. Zvuci mi neprakticno sve skupa kao i kod narucivanja online iz vani, dok dodje prodje me volja i zaboravim sta sam narucila.-/ Mozda dam sansu al bas sam u nekom otporu, ono po tipu puno baba kilavo dite.
prije 28 dana, 21:38
Imam pitanje vezano uz pakiranje. Artikli su mali i preporučena vel.kutije je mala. Sada imam problem s pronalaskom odgovarajuće kutije. Može li se spakirati u vrećicu ili baš mora biti kartonska kutija?
prije 28 dana, 05:01
> littleana: > Imam pitanje vezano uz pakiranje. Artikli su mali i preporučena vel.kutije je mala. Sada imam problem s pronalaskom odgovarajuće kutije. > Može li se spakirati u vrećicu ili baš mora biti kartonska kutija? Pakirala sam u vrecicu i obljepila ljepljivom trakom ful cijeli paket. Sve stiglo bez problema.
prije 28 dana, 07:12
Hvala Vam na osgovoru!
prije 28 dana, 07:27
Mene zanima sto se desi ako artikl ne dodje onakav kakav je opisan. Kako ide povrat i sl?
prije 26 dana, 12:30
Pozdrav drage zene, otvorila sam profil na vinted aplikaciji i samo sto sam dodala par artikala dogodila se prva prodaja a i prvi problem upisom svoje kratice zagrebacka banka ne podrzava platformu vinted zasto? Takoder probala od ukucana Addiko banka isto tako ne podrzava...Zanima me kako da taj problem rijesim i kako da opce izvrsim prodaju. Unaprijed hvala
prije 26 dana, 15:04
Ja sam PBZ i nemam problema, sa vinted računa sam prebacila novce od prodaje na svoj.
prije 26 dana, 16:08
> NikolinaDomazet: > Pozdrav drage zene, otvorila sam profil na vinted aplikaciji i samo sto sam dodala par artikala dogodila se prva prodaja a i prvi problem upisom svoje kratice zagrebacka banka ne podrzava platformu vinted zasto? Takoder probala od ukucana Addiko banka isto tako ne podrzava...Zanima me kako da taj problem rijesim i kako da opce izvrsim prodaju. Unaprijed hvala Jucer sam povukla novce sa Vinted-a na ZABU i sjelo je danas. Broj kartice sam unijela jucer prije transakcije tj.prije nego sto sam kliknula da se prebace novci na moj racun. Ne trebate ni unositi prije jer lova sjeda na Vas Vinted racun, a ne na racun u banci.
prije 26 dana, 16:50
Potpisujem gore navedeno, i svaku karticu prihvaća, bitan je IBAN.
prije 26 dana, 17:11
Također sam nova na Vinted aplikaciji, zanima me kako vam ide prodaja tamo, krpice mi se za sad čine bolji izbor jer se još nepronalazim u tim raznim jezicima... moj nickname je lioness_tiana također isprobala sam i neku aplikaciju "trendi"ali tamo mi prodaja neide nikako
prije 26 dana, 05:39
Poz, meni se dopada vinted, napravila sam prije par dana, imam puno upita ( jedino se treba mučiti s jezikom), i danas prvu prodaju. Može li pomoć kako se šalje putem Box now? Dobila sam da je predmet kupljen i kod. Zapakiram u svoju ambalžu i na automatu samo utipkam taj kod da se otvori pretinac?
prije 26 dana, 06:31
> zara080: > Poz, meni se dopada vinted, napravila sam prije par dana, imam puno upita ( jedino se treba mučiti s jezikom), i danas prvu prodaju. > Može li pomoć kako se šalje putem Box now? Dobila sam da je predmet kupljen i kod. Zapakiram u svoju ambalžu i na automatu samo utipkam taj kod da se otvori pretinac? Da, pakirate u svoju ambalazu. Na automatu se upisuje kod koji otvara pretinac i automatski nakon slanja, kupcu stiže poruka na Vintedu s kodom za praćenje. Moj username je nidani0. :)
prije 25 dana, 10:30
> nidani: > > zara080: > > Poz, meni se dopada vinted, napravila sam prije par dana, imam puno upita ( jedino se treba mučiti s jezikom), i danas prvu prodaju. > > Može li pomoć kako se šalje putem Box now? Dobila sam da je predmet kupljen i kod. Zapakiram u svoju ambalžu i na automatu samo utipkam taj kod da se otvori pretinac? > Da, pakirate u svoju ambalazu. Na automatu se upisuje kod koji otvara pretinac i automatski nakon slanja, kupcu stiže poruka na Vintedu s kodom za praćenje. > Moj username je nidani0. :) Hvala ❤️‍🔥
prije 25 dana, 12:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 17