Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Vinted - aplikacija za prodaju rabljene odjece

![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/9511ffb514adee81bd95442553130f54.jpg)
2024 04 09
Otisla mi slika bez teskta🫣 Evo prvi put narucujem.. Da li tako mora biti, ili je neko preuzeo moj paket? Po logici ovo jos nije preslo granicu, no.. Mozda je neko svoj paket vec dobio pa moze podijeliti svoje iskustvo. Hvala🙂
2024 04 09
> dip_store18: > Ima li tko profil? > Napisite kako se zovete tamo pa se medusobno mozemo “followat” > Takoder ako je netko narucivao molim vas vase iskustvo > Ili ako je netko prodao nesto stranom kupcu kako ste zo odradili i koliko vas je izasla postarina > Hvalaa!! Ja se zovem lanaa2001 na Vintedu. U principu je jako jednostavno. Dakle kupac moze nesto direktno kupiti od vas, bez ikakvih pitanja, i vi morate popuniti svoje podatke i dobijete kod za paketomat. Nema nikakvih dodatnih placanja. U svakom trenu mozete vidjeti gdje je paket, obavjesti vas kada se preuzme. U slucaju da kupac ne ostavi povratnu, vinted vam autonatski pusti pozitivnu ako je paket preuzet
2024 04 09
> DeeLisia: > Otisla mi slika bez teskta🫣 > Evo prvi put narucujem.. Da li tako mora biti, ili je neko preuzeo moj paket? Po logici ovo jos nije preslo granicu, no.. Mozda je neko svoj paket vec dobio pa moze podijeliti svoje iskustvo. > Hvala🙂 Ovo Vam je isporuceno dostavnoj sluzbi koja ce paket prevoziti u Hr. Ne brinite… Kada paket dode u Hr, vidjet cete update u aplikaciji. Nakon toga par dana je potrebno da se isporuci na paketomat ☺️
2024 04 09
Moj nickname je keativankaos13 🤗
2024 04 09
> kreativankaos: > > DeeLisia: > > Otisla mi slika bez teskta🫣 > > Evo prvi put narucujem.. Da li tako mora biti, ili je neko preuzeo moj paket? Po logici ovo jos nije preslo granicu, no.. Mozda je neko svoj paket vec dobio pa moze podijeliti svoje iskustvo. > > Hvala🙂 > Ovo Vam je isporuceno dostavnoj sluzbi koja ce paket prevoziti u Hr. Ne brinite… Kada paket dode u Hr, vidjet cete update u aplikaciji. Nakon toga par dana je potrebno da se isporuci na paketomat ☺️ Jooj hvala vam od srcaaaa 🥹😍🙏
2024 04 09
Pozdrav, također sam se prijavila na vinted pa ću s vremenom stavljati robicu. Moj profil je nikolinaaa96. Nadam se da ce prodaja ici puno boljee.
2024 04 09
Da li je netko prodao nešto preko Vinted aplikacije? Kako funkcionira, uplata sjeda na račun prije slanja paketa? Stigla mi je poruka da sam prodala artikl i da preuzmem oznaku za slanje i tu me traži moje podatke i kućnu adresu ali ne i broj računa pa ne kužim kako će mi kupac uplatiti 🤔
2024 04 10
> crnaiva: > Da li je netko prodao nešto preko Vinted aplikacije? Kako funkcionira, uplata sjeda na račun prije slanja paketa? Stigla mi je poruka da sam prodala artikl i da preuzmem oznaku za slanje i tu me traži moje podatke i kućnu adresu ali ne i broj računa pa ne kužim kako će mi kupac uplatiti 🤔 Kupac kupi i uplati vintedu. Vinted taj novac vama isplati kada kupac preuzme paket. Dakle, taj novac se kupcu skinuo s racuna i rezerviran je za vas. Vi nakon sto on uplati, upisete podatke i generira vam se kod za paketomat ili box now. Nakon sta se generirao kod, s njim odlazite do najblizeg paketomata i predajete paket, sve po uputama. Paket obicno stigne za 3-5 dana u HR, za vani ne znam. Sve mozete pratiti i vidjeti kada kupac dobije. 😊
2024 04 10
> lana2001: > > crnaiva: > > Da li je netko prodao nešto preko Vinted aplikacije? Kako funkcionira, uplata sjeda na račun prije slanja paketa? Stigla mi je poruka da sam prodala artikl i da preuzmem oznaku za slanje i tu me traži moje podatke i kućnu adresu ali ne i broj računa pa ne kužim kako će mi kupac uplatiti 🤔 > Kupac kupi i uplati vintedu. Vinted taj novac vama isplati kada kupac preuzme paket. Dakle, taj novac se kupcu skinuo s racuna i rezerviran je za vas. Vi nakon sto on uplati, upisete podatke i generira vam se kod za paketomat ili box now. Nakon sta se generirao kod, s njim odlazite do najblizeg paketomata i predajete paket, sve po uputama. Paket obicno stigne za 3-5 dana u HR, za vani ne znam. Sve mozete pratiti i vidjeti kada kupac dobije. 😊 Hvala puno na objašnjenju :) evo generirala sam kod i nosim danas do paketomata, šaljem u poljsku pa se nadam da će stići u roku. Buni me samo da li Vinted uplaćuje na moj račun ili kako jer nigdje nisam morala upisati broj računa? 🤔
2024 04 11
> crnaiva: > > lana2001: > > > crnaiva: > > > Da li je netko prodao nešto preko Vinted aplikacije? Kako funkcionira, uplata sjeda na račun prije slanja paketa? Stigla mi je poruka da sam prodala artikl i da preuzmem oznaku za slanje i tu me traži moje podatke i kućnu adresu ali ne i broj računa pa ne kužim kako će mi kupac uplatiti 🤔 > > Kupac kupi i uplati vintedu. Vinted taj novac vama isplati kada kupac preuzme paket. Dakle, taj novac se kupcu skinuo s racuna i rezerviran je za vas. Vi nakon sto on uplati, upisete podatke i generira vam se kod za paketomat ili box now. Nakon sta se generirao kod, s njim odlazite do najblizeg paketomata i predajete paket, sve po uputama. Paket obicno stigne za 3-5 dana u HR, za vani ne znam. Sve mozete pratiti i vidjeti kada kupac dobije. 😊 > Hvala puno na objašnjenju :) evo generirala sam kod i nosim danas do paketomata, šaljem u poljsku pa se nadam da će stići u roku. Buni me samo da li Vinted uplaćuje na moj račun ili kako jer nigdje nisam morala upisati broj računa? 🤔 Odite u postavke pod saldo ja mislim i tamo upisite IBAN. Novac ce vam se prenjet u taj saldo, pa kada zavrsi kupovina samo ga trebate prebacit na racun. U roku 1 dana oni vam ga uspjesno prebace na racun 😊😊
2024 04 11
> Lia189: > Moji svi paketi prodane robe vec danima stoje u Zg skladistu jer Vjnted nije organizirao prikup iz HR za Poljsku 🤣 > Tako mi je rekla zenskica iz Box Now koji je pokupio moj paket iz Siska za Zg. > Sutra je 1. prodanom artiklu zadnji dan za predvidjenu isporuku, pa bumo vidjeli sta ce reci 🤭 > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/22e4a9b3da6f89a2e2228b17022c2f6b.jpg) Je li se nešto pokrenulo?
2024 04 11
Meni su sva tri paketa jucer stigla iz Poljske,sve super.
2024 04 11
Zanima me jesu li do kraja realizirane prodaje o kojima su korisnice pričale da malo štekaju u odlasku 🤔
2024 04 11
> Valentina1965: > > Lia189: > > Moji svi paketi prodane robe vec danima stoje u Zg skladistu jer Vjnted nije organizirao prikup iz HR za Poljsku 🤣 > > Tako mi je rekla zenskica iz Box Now koji je pokupio moj paket iz Siska za Zg. > > Sutra je 1. prodanom artiklu zadnji dan za predvidjenu isporuku, pa bumo vidjeli sta ce reci 🤭 > > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/22e4a9b3da6f89a2e2228b17022c2f6b.jpg) > Je li se nešto pokrenulo? Danas su svi dostavljeni u poljske paketomate. Sve je stajalo 10-15 dana, valjda dok se nisu izorganizirali. Odlična aplikacija, nadam se da će nam se uskoro otvoriti i druge zemlje, ne samo Poljska. :D
2024 04 11
1 2 3 4 5 6 7 ... 17