Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Vinted - aplikacija za prodaju rabljene odjece

Ja sam prodala jedan artikl u Poljsku, poslala ga u roku 2 sata, naravno, stoji u sortirnici. Kupila sam jedan artikl također iz Poljske, već su 4 dana prošla od moje uplate, nikakve obavijesti još nemam da je poslano. Danas uopće ne uspijevam ući u svoj profil na Vintedu, stalno javlja da nije available... baš nemam neki dobar osjećaj, olakšala sam se za 35e, nije strašno, ali ne ide onako kako sam očekivala i zamišljala :s . U međuvremenu su se Krpice ubrzale, vjerojatno ćemo se vrlo brzo naviknuti na novotarije, tako da se pitam je li mi taj izlet i iskorak u Vinted uopće trebao? >:(
2024 04 29
Evo i ja ne mogu od oko cca 9h ujutro vidjeti uopce nove artikle, od cca 11h mi ne da uc ili ako uspijem uc javlja mi neki error.. Ocito je do njih.. 🤷‍♀️
2024 04 29
> FlyGirl5: > Ja sam prodala jedan artikl u Poljsku, poslala ga u roku 2 sata, naravno, stoji u sortirnici. > Kupila sam jedan artikl također iz Poljske, već su 4 dana prošla od moje uplate, nikakve obavijesti još nemam da je poslano. > Danas uopće ne uspijevam ući u svoj profil na Vintedu, stalno javlja da nije available... baš nemam neki dobar osjećaj, olakšala sam se za 35e, nije strašno, ali ne ide onako kako sam očekivala i zamišljala :s . > U međuvremenu su se Krpice ubrzale, vjerojatno ćemo se vrlo brzo naviknuti na novotarije, tako da se pitam je li mi taj izlet i iskorak u Vinted uopće trebao? >:( Rok za slanje je 7 dana od uplate, pa ako se prodavačici ne žuri, moglo bi potrajati.
2024 04 29
> Katarina84: > Evo malo pozitivnog feedbacka od mene da ne ispada da se samo žalim. > Prodala sam 2 stvari i kupila gomilu toga za sitne novce. Danas su mi došla prva 4 paketa. > Za sada sam jako zadovoljna. Što se mene tiče cijene su mi tamo puno povoljnije. Na krpicama nema markirane plus size robe nove s etiketom ili bez po euro, dva... > O tome koliko je tehnički kvalitetnija platforma govori samo da sam isti proizvod (torbu) na Vited stavilu u roku max. 1 min, a na krpice 20 min u kombinaciji mobitel, laptop... npr. šteka učitavanje slika jer tu su prevelike, a na Vintedu iste se učitavaju bez problema, neki izbornici štekaju, broj veličine ne izbacuje u izborniku pa se zbog xy razloga ne želi spremiti proizvod, klikneš slučajno na krivu boju proizvoda ne da je obrisati itd., itd. > Još me muči kozmetika jer samo korisnicima iz HR piše Kupi odmah tj. samo si mi međusobno možemo slati kozmetiku besplatno. A nema nekog filtera da vidim tko je iz HR ili ima opciju Kupi odmah :( > Ako netko na Vintedu iz HR prodaje kozmetiku, parfeme i plus size odjeću (46,48,50) slobodno neka mi napiše nick da ga zapratim. Ja sam tamo katarinavelika :D Koliko traje dostava iz Poljske u Hrvatsku i koju ste opciju slanja odabrali?
2024 04 29
Evo meni je danas dosao paket, poslano 21.04. iz Poljske… Mogu odabrati jedino dostavu u boxnow 🙂
2024 04 29
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/8a3e594016639483da5b0b6a41dd06c2.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/38c2df60caf6a090f93473295a1fef51.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/9654d2d5037aa6e6374ed8c08c70ff2a.jpg)
2024 04 29
Moji paketi stvarno brzo dolaze, a poslani iz Poljske
2024 04 29
Evo i moja dva paketa iz Poljske, poslani 24.4, stigli upravo u bownow. Moram priznati da je to ok, brze su mi skoro oni dosli iz poljske nego onaj sto sam slala iz zg za sl brod 😅
2024 04 30
Do sad sam slala i primala putem Boxnow i sve islo glatko, sad trebam preko Hrvatske poste i vec vidim problem. Dobila sam samo tracking broj za pracenje al ne i kod, dal je to ujedno i kod? molim pomoc jer mi se zbilja ne da ici u postu i cekat red iza 55 penzionera koji ce prekosutra placat rezije, il ce šalteruša reć sta je to...da ona to ne zna(nista neuobicajeno) :/
2024 04 30
> andreatrky: > Do sad sam slala i primala putem Boxnow i sve islo glatko, sad trebam preko Hrvatske poste i vec vidim problem. Dobila sam samo tracking broj za pracenje al ne i kod, dal je to ujedno i kod? molim pomoc jer mi se zbilja ne da ici u postu i cekat red iza 55 penzionera koji ce prekosutra placat rezije, il ce šalteruša reć sta je to...da ona to ne zna(nista neuobicajeno) :/ Da, to je taj kod, bez brige
2024 04 30
Hvala, znači tracking broj pr.GL57686879HR, ukucam kao kod, malo mi je čudno al ajde :).
2024 04 30
Imate li iskustva s reklamacijama? Nadam se da mi prodavačica nece raditi probleme s obzirom da prodaje krivotvorine? Kakav je Vinted služba za korisnike po tom pitanju?
2024 04 30
> andreatrky: > Hvala, znači tracking broj pr.GL57686879HR, ukucam kao kod, malo mi je čudno al ajde :). Ja sam tako jednom bila i nije mi proslo pa sam morala slati u Poštu i od tada izbjegavam takav vid slanja u širokom luku ☺️. Radije zamolim Box Now
2024 04 30
Evo i ja sam na vinted , prezadovoljna Nakon postavljana par artikala odmah sam imala 2 kupnje , slanje jednostavno, Ime isto kao i na krpicama xyt123 ( tko želi zapratit ) Malo teže nađem ekipu iz Hrvatske
2024 04 30
Nadam se da budu uskoro i druge drzave ukljucene, ne samo Poljska..
2024 05 01
1 2 ... 12 13 14 15 16 17 18 ... 21