Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Vinted - aplikacija za prodaju rabljene odjece

Odite na boxnow, mislim je kod za to.
prije 14 dana, 12:43
Evo malo pozitivnog feedbacka od mene da ne ispada da se samo žalim. Prodala sam 2 stvari i kupila gomilu toga za sitne novce. Danas su mi došla prva 4 paketa. Za sada sam jako zadovoljna. Što se mene tiče cijene su mi tamo puno povoljnije. Na krpicama nema markirane plus size robe nove s etiketom ili bez po euro, dva... O tome koliko je tehnički kvalitetnija platforma govori samo da sam isti proizvod (torbu) na Vited stavilu u roku max. 1 min, a na krpice 20 min u kombinaciji mobitel, laptop... npr. šteka učitavanje slika jer tu su prevelike, a na Vintedu iste se učitavaju bez problema, neki izbornici štekaju, broj veličine ne izbacuje u izborniku pa se zbog xy razloga ne želi spremiti proizvod, klikneš slučajno na krivu boju proizvoda ne da je obrisati itd., itd. Još me muči kozmetika jer samo korisnicima iz HR piše Kupi odmah tj. samo si mi međusobno možemo slati kozmetiku besplatno. A nema nekog filtera da vidim tko je iz HR ili ima opciju Kupi odmah :( Ako netko na Vintedu iz HR prodaje kozmetiku, parfeme i plus size odjeću (46,48,50) slobodno neka mi napiše nick da ga zapratim. Ja sam tamo katarinavelika :D
prije 14 dana, 13:10
> wonderwomen: > Odite na boxnow, mislim je kod za to. Ne mora biti. Očito se pošta nije ususkladila još. Ako kad upiše šifru paketa (kod koji je generiran nakon plaćanja) na stranici HP-a trebalo bi joj doći da je najava paketa postojeća pa jedino da ode slati direkt do Pošte i tamo bi bez problema trebali naći sve podatke te je slanje besplatno ☺️
prije 14 dana, 14:21
> Ivs196: > Jedno pitanje - prodala sam artikle curama iz Hrvatske pa slanje ide preko paketomata Hrvatske pošte - no kada na paketomatu upišem kod koji sam dobila od Vinteda paketomat mi javlja da je kod nevažeći i ne otvara pretinac.. ne znam jel radim nešto krivo? Tako je i meni bilo, trebaš otici u Poštu i predati paket sa šifrom koju si dobila @Vinted, oni isprintaju neki popunjeni obrazac i to je to. Malo je zbunjujuće to oko Pošte i paketomata jer u uputama izgleda kao da je svejedno ali zapravo nije :)
prije 14 dana, 14:28
Hvala na pomoći, pokušam odnijeti na postu! ❤️
prije 14 dana, 17:20
Super je da se ovdje podupiremo i pomažemo, samo pozitiva, svatko nešto zna, neko novo iskustvo, ja sam dosta prodala i to stvari što ovdje nisam mogla ni za manje novce. Najbitnije je da ima plikacija tako pouzdana i jednostavna. Nema nestalih artikala, nema štekanja, sve je transparetntno, brzi odgovori i brzi dogovor, super mi je ako kupac ne ostavi recenziju ostavi vam vinted nakon tri dana tako da nema onog da moraš žicati povratne. Za svaki prodani artikal dobiješ povratnu. Dobro nam došao vinted :D :D :D
prije 14 dana, 19:03
Koliko ste čekale dostavu od kada paket preuzme Boxnow? 🙂
prije 14 dana, 19:31
Žene 💃 Aplikacija je super. Kupila 50-ak paketa i većina mi stigla.🫣🫣 Sve je vrlo jednostavno i sada treba iskoristiti besplatnu poštarinu. Pitajte šta vas zanima, sve sam apsolvirala. 🫡 Ja sam: krpicarka
prije 13 dana, 16:40
196463299-krpicarka
prije 13 dana, 16:41
> seina18: > Koliko ste čekale dostavu od kada paket preuzme Boxnow? 🙂 Cekala sam 3 dana sto mislim da je jako puno s obzirom da je paket poslan iz Sesveta u ZG :/ ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/13cfb8a04a2110d5ff35c0712683e34e.jpg)
prije 13 dana, 16:44
Cini mi se da se Box Now jako usporio… Ja sam poslala paket u utorak za Sl. Brod i jos nije stigao 🙄 pise da je u sl.brod hub ali nije jos stigao do paketomata, valjda ce sutra ali to je skoro tjedan dana 😬
prije 13 dana, 19:22
Zbunjuje me opis dostave na Vintedu, dio u kojem piše da se paketi za Poljsku dostavljaju i primaju u kontinentalnom dijelu Hrvatske. Ja sam iz Dalmacije, kako dostava i slanje idu u tom slučaju?
prije 13 dana, 20:05
> ShangriLa: > Zbunjuje me opis dostave na Vintedu, dio u kojem piše da se paketi za Poljsku dostavljaju i primaju u kontinentalnom dijelu Hrvatske. Ja sam iz Dalmacije, kako dostava i slanje idu u tom slučaju? Mislim da se to ne odnosi na nase poimanje kontinentalne Hrvatske, vec da oni pod time misle otoke 🙈
prije 12 dana, 08:45
> Anaavii_zg: > Cini mi se da se Box Now jako usporio… > Ja sam poslala paket u utorak za Sl. Brod i jos nije stigao 🙄 pise da je u sl.brod hub ali nije jos stigao do paketomata, valjda ce sutra ali to je skoro tjedan dana 😬 Ovo je baš sporo sporo…. imam paket iz Poljske, dosao u Hrvatsku za dva dana, od tada stoji u sortirnici….
prije 12 dana, 08:46
I meni se dostava na Vinted čini jako spora. Prodala sam nešto curi u Poljsku, poslala isti dan. Od tad je prošlo tjedan dana, paket je još na sortirnici u Zg. Nisam sigurna da naš BoxNow ima baš toliko kapaciteta da bi sve išlo glatko i na vrijeme. Dok se ne realizira prodaja do kraja i dobijem novce proći će barem još 7-10 dana i kad sve to skupa zbrojim, predugo traje. A kamoli da kupim nešto iz Poljske, mislim da bi me prošla volja dok to ne stigne.
prije 12 dana, 10:58
1 2 ... 11 12 13 14 15 16 17