Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Vinted - aplikacija za prodaju rabljene odjece

> DoraVlah: > Hej, evo i mene na Vintedu. Moje ime je bunnywhite_d 🙂🙂 Sad ful pazim. 🫡
2024 04 24
Htjela sam kupiti neki parfem i naravno ne moze opcija Kupi odmah i besplatno slanje, ali stupila sam u kontakt s prodavačicom. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/4bcfc1e8acb485da8346036a69aaff78.jpg) Nista ne javlja kolika je poštarina pa sam je pitala koliko dugo se ceka da se sazna kolika je poštarina pa mi je odgovorila da ne zna. Pretpostavljam da bi ona trebala ici u postu ili neku dostavnu sluzbu i pitati. Ali mislim da ona ceka da to aplikacija napravi umjesto nje. Nekako sumnjam kad oni ne podrzavaju slanje tekucina kao ni boxnow. Sad više ne znam što napraviti
2024 04 24
Tekućine se ne mogu naručivati u RH, jer ide avionom pošta 🥲
2024 04 24
Evo i mene na Vintedu: anaavii_zg 😊 pratim sve koga nadem iz HR 🤗 Prije par dana sam otvorila profil i stavila par stvari, maloprije sam prodala prvu stvar i sutra nosim u box now (ide za Poljsku) 😅 takoder sam danas kupila neke stvari od dvije zenske iz Poljske pa sad cekam pakete, pise 7-10 dana. Aplikacija jednostavna, brza, kupnja/prodaja isto tako, nema komplikacija s podatcima za slanje/placanje. Zasad mi se jako svida i vidim veliki potencijal 😊 Koliko traje ta dostava u/iz Poljske, kakva su iskustva? I jel se meni cini il one tamo imaju nesto nize cijene od nas opcenito?
2024 04 24
> seina18: > Tekućine se ne mogu naručivati u RH, jer ide avionom pošta 🥲 Oprosti, ali odakle ti ova informacija? Znam da Vinted i Boxnow ne podržavaju slanje tekućina, ali ako se tekućine ne mogu naručivati u RH kako onda dolaze parfemi i ostala kozmetika npr. sa češkog Notina?
2024 04 24
"2008. godine Milda se selila, no imala je previše odjeće koju nije mogla ponijeti sa sobom. Justas joj je ponudio pomoć i dizajnirao web-mjesto putem kojeg će moći podijeliti odjeću s prijateljima. Uskoro su u tome htjeli sudjelovati i mediji. Par je tada znao da su na dobrom putu – i tako je nastao Vinted." Zanimljivo...
2024 04 24
ja sam na vintedu pod istim imenom "mybalm" ako me netko zeli naci :")
2024 04 25
sve vas polako pratim na vintedu. bila i ostala pretrpaniormar :')
2024 04 25
Cure pitanje vezano za boxnow, slala sam pakete bez problema ali me zanima dostava kod kupnje. Dali se sifra za preuzimanje dobije naknadno ili odmah? Username na vintedu - aulalucis
2024 04 25
Eto i mene na Vintedu: nixnina Ok mi je jer je veće tržište, a vidjet ćemo kakva je vidljivost stvari. Prednost je što se brzo uploadaju stvari i notifikacije :) Ova fora sa zadržavanjem novaca... javim kad mi potvrde nakon prvih kupnji :)
2024 04 25
> DeeLisia: > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/9511ffb514adee81bd95442553130f54.jpg) Trenutno I meni ovako stoji, prva narudba pa nisam upucena. Dali se update-a nakon ovoga kada stigne paket u box now?
2024 04 25
Pozdrav, meni se Vinted čini super opcija i prodala sam jednu stvar do sada. Upravo došla obavijest da je kupac u Poljskoj zaprimio artikl i da će se u roku dva dana novac prebaciti na moj saldo ukoliko kupac ne Prijavi problem. Sigurna sam da problema neće biti, ali zanima me za ubuduće ukoliko tko ima iskustva, sto ako kupac prijavi problem? Kako se rješava situacija? Artikl se vraća, novac ne dobiješ ili kako ide s tim? Hvala Inače tko želi može me zapratiti tamo marinaa0306
2024 04 25
Vinted je super stvar, u ovih par tjedana sto sam tamo imala sam nekoliko prodaja ali i kupnji. Cijene su toliko dobre i fleksibilne da radije narucujem second hand nego na webu 😅 BoxNow isto tako fenomenalno otkrice, samo pozitivne stvari o ovoj platformi 👍🏻🤗 Moj nickname: kreativankaos13
2024 04 25
> jelena12343: > > DeeLisia: > > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/9511ffb514adee81bd95442553130f54.jpg) > Trenutno I meni ovako stoji, prva narudba pa nisam upucena. > Dali se update-a nakon ovoga kada stigne paket u box now? Ovo i meni pise…. nisam dobila nikakvu poruku da je paket stigao u box…. Evo jedan odgovor od cure koja je narucivala ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/c9257957405ce009490b1794333cdcd1.jpg)
2024 04 25
> Anaavii_zg: > Evo i mene na Vintedu: anaavii_zg 😊 pratim sve koga nadem iz HR 🤗 > Prije par dana sam otvorila profil i stavila par stvari, maloprije sam prodala prvu stvar i sutra nosim u box now (ide za Poljsku) 😅 takoder sam danas kupila neke stvari od dvije zenske iz Poljske pa sad cekam pakete, pise 7-10 dana. > Aplikacija jednostavna, brza, kupnja/prodaja isto tako, nema komplikacija s podatcima za slanje/placanje. Zasad mi se jako svida i vidim veliki potencijal 😊 > Koliko traje ta dostava u/iz Poljske, kakva su iskustva? I jel se meni cini il one tamo imaju nesto nize cijene od nas opcenito? Što se tiče cijena, kako ko.. isto kao i kod nas na krpicama. Nađu se super jeftine stvari a uvijek ima oglasa s ekstremno viskom cijenama :)
2024 04 25
1 2 ... 9 10 11 12 13 14 15 ... 21