Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Vinted - aplikacija za prodaju rabljene odjece

Evo nakon nekoliko uspjesnih poslanih i primljenih paketa, nailazim na problem. 27.4. Kupujem haljinicu i cekam dan dva da zena posalje (obicno se salje u tom roku bez problema) treci dan se javljam i molim je da mi posalje cim prije jer mi je hitno da dode prije 11.5 na sto ona odgovara da je poslala paketomatom, ali meni na pracenju ne pise da je poslano. Samo da je izraden kod. Javljam se sluzbi za korisnike koja isto tako potvrduje da paket nije poslan. Ne znam da li da vjerujem prodavacici ili trackingu, je li se ikome desila slicna situacija? :/
2024 05 01
Traking je najvjerodostojniji, rok slanje je sedam dana ako se ne pošalje u tom periodo dolazi do otkaaza kupvine i vama se vraća novac, mislim da i oni pošalju upit dali je sve u redu. Rok za slanje je sedam dana. Vaš novac stoji na rezervaciji nije uplaćen prodavaču, ako nije u redu i niste zadovoljni ili paket nije stigao novac vam se vraća. Na prodavaču je kad će poslati. Mani nije blizu boxnow, cca 15 km i isto ne šaljem isti ili drugi dan ali kupcu odmah napomenem da će dva tri dana potrajati slanje. Prodavatelj nakon tri dana počne dobivati svaki dan napomenu od službe za korisnike da mora poslati paket. I tako do slanje.
2024 05 01
Vidjela sam prije par stranica da je netko napisao kako za kozmetiku nema opcije Kupi odmah, jel to vrijedi za svu kozmetiku na Vintedu ili oni odluce po nekom kriteriju ako ce biti opcija ili ne? Ja sam jednu stvar od kozmetike prodala i kupac nije imao opciju Kupi odmah tako da smo se dogovorili na kraju da cemo slanje tiskom i uplata na racun. Ispada da svaki put moram pitat kupca ako ima opciju ili ne
2024 05 01
I jam sam imala jednu kupnju unutar HR i odmah sam ponudila uplatu na račun i dostavu tiskom, platila sam tisak i stiglo mi u roku 3-4 dana. Možete se dogovarati sa prodavateljom van vinteda ako vam odgovara. Ne plaćate nijma proviziju i brže stigne, e sad ako želite izbječi poštarinu trenutno onda plaćate vntedu proviziju.
2024 05 03
> wonderwomen: > I jam sam imala jednu kupnju unutar HR i odmah sam ponudila uplatu na račun i dostavu tiskom, platila sam tisak i stiglo mi u roku 3-4 dana. Možete se dogovarati sa prodavateljom van vinteda ako vam odgovara. Ne plaćate nijma proviziju i brže stigne, e sad ako želite izbječi poštarinu trenutno onda plaćate vntedu proviziju. da, ali to može biti samo s HR prodavačima ili kupcima, s onima iz Poljske nema takve opcije. Moje prvo iskustvo je ok, ali je jako dugo trajalo. Da bi se cijeli proces prodaje završio trajalo je 14 dana, s tim da mi novci još uvijek nisu sjeli, tek su danas prebačeni.
2024 05 03
Bitno da ste prodali, bit će novci u pon. na računu, moja niti jedna prodaja nije išla preko deset dana do novaca na računu, cijeli proces, valda sam imala sreće :)
2024 05 03
Meni je super kad nesto kupim pa naplate s Vinted salda, kao da nisam nista potrosila 😂
2024 05 03
:D :D :D
2024 05 03
> FlyGirl5: > Ja sam prodala jedan artikl u Poljsku, poslala ga u roku 2 sata, naravno, stoji u sortirnici. > Kupila sam jedan artikl također iz Poljske, već su 4 dana prošla od moje uplate, nikakve obavijesti još nemam da je poslano. > Danas uopće ne uspijevam ući u svoj profil na Vintedu, stalno javlja da nije available... baš nemam neki dobar osjećaj, olakšala sam se za 35e, nije strašno, ali ne ide onako kako sam očekivala i zamišljala :s . > U međuvremenu su se Krpice ubrzale, vjerojatno ćemo se vrlo brzo naviknuti na novotarije, tako da se pitam je li mi taj izlet i iskorak u Vinted uopće trebao? >:( Samo update na prethodni post: moj paket poslan u Poljsku još uvijek stoji u sortirnici :'( , dakle od 26.04. nema nikakvog pomaka! artikl koji sam kupila (također iz Poljske) poslan tek 6 dana od moje uplate, a kada će stići stvarno ne znam jer je poslan putem poljske pošte. Sve u svemu, mukotrpno čekanje na kupljeno, vjerojatno još i dulje na novac.... nisam sigurna da bih ponovila ovo iskustvo :(
2024 05 05
Hm... svakom na volju...
2024 05 05
Kada šaljete paket preko onog boxNow, pišete li išta na kutiju/kovertu? Jer vidim da ne dode nikakva naljepnica za isprintati?
2024 05 05
Ne treba pisati ništa samo staviti u box, kuriri imaju naljepnice. Nema potrebe.
2024 05 05
> wonderwomen: > Ne treba pisati ništa samo staviti i box, kuriri imaju naljepnice. Nema potrebe. Super, hvala 😁
2024 05 05
Imam pitanje - kod nekih prodavačica piše da šalju samo preko Inpost-a, a meni u opcijama nudi samo Boxnow, kako to funkcionira onda? Sve narudžbe su mi normalno prošle, osim jedne koja je danas otkazana jer mi je prodavačica javila da može poslati samo preko DHL-a ili pošte i da generirani kod (za boxnow) ne može upotrijebiti. A dva paketa koje sam poslala 26. 4. stoje u sortirnici od 29. 4. 😭 Što ako ne stignu u propisanom roku?
2024 05 06
Ponuđena mi je cijena za jedan moj proizvod i ja sam ju prihvatila, i šta sad?, kupac je poslao ponudu prije 15 dana i ništa nije uplaćeno?, jel on ima neki rok ili samo odustane?
2024 05 06
1 2 ... 13 14 15 16 17 18 19 ... 21