Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Vinted - aplikacija za prodaju rabljene odjece

I ja sam se pridružila novim članicama Vinteda :) - moj nick je flygirlfly Postavila nekoliko probnih artikala, u roku par sati već prodala jedan :D , također i pronašla za sebe nešto što dugo tražim, čak uspjela i dogovoriti nižu cijenu, ali ne uspijevam izvršiti uplatu! :'(
2024 04 25
> EmBarbie: > Što se tiče cijena, kako ko.. isto kao i kod nas na krpicama. Nađu se super jeftine stvari a uvijek ima oglasa s ekstremno viskom cijenama :) Istina, na prvu mi se sve cinilo dosta jeftinije ali kad sam krenula dublje “kopati” i bas traziti nesto sto mi treba, shvatila sam da i nije tak jeftino tj. da ima svega :)
2024 04 25
Hej cure, evo i mene na Vintedu. Moje ime je teaaa1234🥰
2024 04 25
Bila ja kod čike poštara da se raspitam o slanju u Poljsku. Kaže on da je paket do 500 g cca 11 e, a preporučeno 12 e, do 1 kg cca 15 e, a preporučeno 16 eura. I da se ne smiju slati parfemi, zapaljive tekucine (dezici, lakovi za nokte i sl.) i alkohol jer da se prevozi avionom. Od kozmetike mogu ruževi i gelovi za tuširanje, takve neke stvari koje imaju deklaraciju i tvornički su pakirane. Treba još provjeriti kakve su cijene slanja boxnowom u Poljsku jer ovi uvjeti čitala sam da vrijede i za njih. S time da oni te tekucine i sl. ne prihvacaju ni unutar Hr.
2024 04 25
> Katarina84: > Bila ja kod čike poštara da se raspitam o slanju u Poljsku. Kaže on da je paket do 500 g cca 11 e, a preporučeno 12 e, do 1 kg cca 15 e, a preporučeno 16 eura. > I da se ne smiju slati parfemi, zapaljive tekucine (dezici, lakovi za nokte i sl.) i alkohol jer da se prevozi avionom. Od kozmetike mogu ruževi i gelovi za tuširanje, takve neke stvari koje imaju deklaraciju i tvornički su pakirane. > Treba još provjeriti kakve su cijene slanja boxnowom u Poljsku jer ovi uvjeti čitala sam da vrijede i za njih. S time da oni te tekucine i sl. ne prihvacaju ni unutar Hr. Ovo su cijene za klasično slanje poštom,neovisno o Vintedu. Što se tiče cijene box now paketomata.... Kad nešto kupite,u ispisu transakcije piše kolika je poštarina,samo što je prekrižena i oduzeta s obzirom da je trenutno besplatna. Ja imam nekoliko kupnji i poštarine bi,da nisu besplatne, iznosile od cca 3-3,5€ što je negdje u rangu tiska.
2024 04 25
Hmmm, to je vec bolja opcija. 😍 Meni se sve to tako zakompliciralo u glavi da više ništa ne znam.😆
2024 04 25
> FlyGirl5: > I ja sam se pridružila novim članicama Vinteda :) - moj nick je flygirlfly > Postavila nekoliko probnih artikala, u roku par sati već prodala jedan :D , također i pronašla za sebe nešto što dugo tražim, čak uspjela i dogovoriti nižu cijenu, ali ne uspijevam izvršiti uplatu! :'( Probajte preko aplikacije
2024 04 26
> micick: > > FlyGirl5: > > I ja sam se pridružila novim članicama Vinteda :) - moj nick je flygirlfly > > Postavila nekoliko probnih artikala, u roku par sati već prodala jedan :D , također i pronašla za sebe nešto što dugo tražim, čak uspjela i dogovoriti nižu cijenu, ali ne uspijevam izvršiti uplatu! :'( > Probajte preko aplikacije Hvala, uspjela sam! :)
2024 04 26
> seina18: > > jelena12343: > > > DeeLisia: > > > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/9511ffb514adee81bd95442553130f54.jpg) > > Trenutno I meni ovako stoji, prva narudba pa nisam upucena. > > Dali se update-a nakon ovoga kada stigne paket u box now? > Ovo i meni pise…. nisam dobila nikakvu poruku da je paket stigao u box…. > Evo jedan odgovor od cure koja je narucivala > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/c9257957405ce009490b1794333cdcd1.jpg) Kontaktirala sam sluzbu, da navodno imaju taj problem da poljska sluzba oznacuje pakete kao dostavljene kada udu u hr.
2024 04 26
> jelena12343: > > seina18: > > > jelena12343: > > > > DeeLisia: > > > > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/9511ffb514adee81bd95442553130f54.jpg) > > > Trenutno I meni ovako stoji, prva narudba pa nisam upucena. > > > Dali se update-a nakon ovoga kada stigne paket u box now? > > Ovo i meni pise…. nisam dobila nikakvu poruku da je paket stigao u box…. > > Evo jedan odgovor od cure koja je narucivala > > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/c9257957405ce009490b1794333cdcd1.jpg) > Kontaktirala sam sluzbu, da navodno imaju taj problem da poljska sluzba oznacuje pakete kao dostavljene kada udu u hr. Tako i Box Now isto radi kad paketi idu ka njima ☺️. Inače status paketa kad Vam dolazi bude ovakav ☺️ ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/a3ffd7288766090fbe5cca87d8ca8eec.jpg)
2024 04 26
Djevojke ja sam sve vas zapratila koje ste stavile nick ovdje! 😁 Moj je: Niki_Violet 💜
2024 04 27
Ako koga zanimaju broševi, ukrasi za djevojčice i takve stvarčice, moj je profil na Vintedu tina_cvjetna. 🙂 Mada čitam na stranim profilima i Instagramu da su ljudi jako nezadovoljni, da im bez razloga blokiraju profile, zadržavaju novce, a od korisničke podrške nikakve koristi...😏
2024 04 27
Cure, postoji li način da vidim samo HR profile?
2024 04 27
Cure i ja sam na vinterdu - ivs96 Pratim nazad :")
2024 04 27
Jedno pitanje - prodala sam artikle curama iz Hrvatske pa slanje ide preko paketomata Hrvatske pošte - no kada na paketomatu upišem kod koji sam dobila od Vinteda paketomat mi javlja da je kod nevažeći i ne otvara pretinac.. ne znam jel radim nešto krivo?
2024 04 27
1 2 ... 10 11 12 13 14 15 16 ... 21