Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Uklanjanje madeza privatno

Zanima me imate li kakva iskustva s uklanjanjem madeza laserski i radiofrekvencijom. Odlucila sam napokon ukloniti madeze s lica. Imam nekoliko sitnih, ali glavni problem je jedan izdignuti madez koji se nalazi pored nosa (u donjoj ravnini s izlazom nosnice), ali ne dodiruje nos. Nije pretjerano velik, ali je opet dovoljno velik da me ljudi vec po njemu pamte i iako je izvor komplimenata, zelim ga se rijesiti jer ne zelim riskirati da pocne nekontrolirano rasti pa da stvarno moram pod noz i na sivanje. Ugl, nalazi su uredni i dr mi kaze da si uklanjanje sama organiziram privatno jer je to samo estetski problem. E sad, pitanje je gdje otici to obaviti, a da se poslije ne kajem sto su mi napravili od lica. Bilo koja informacija je dobrodosla.
prije 9 dana, 16:46
Ja jedino mogu reći da znam par ljudi koji nisu baš sretni sa ožiljcima, a pošto ti imaš madeže na licu, bolje prvo na pregled negdje i dobro sve ispitati. Možda milojević, kod njega znam da radi top kirurg, ja idem kod njega na operaciju, ili arithera. Ili ukloni samo taj kod nosa, ovi ravni tamni madeži su simpatični.
prije 9 dana, 19:31
Kći je bila u Poliklinici Bagatin, dva madeža je skidala isto s lica koja su joj jako smetala, sve je stučno odrađeno, nema ožiljaka, trebala je kasnije mazati nekom kremom. Bilo je oko 1000 kn po madežu, još su bile kune.
prije 8 dana, 06:36
> Nitospitos: > Ja jedino mogu reći da znam par ljudi koji nisu baš sretni sa ožiljcima, a pošto ti imaš madeže na licu, bolje prvo na pregled negdje i dobro sve ispitati. Možda milojević, kod njega znam da radi top kirurg, ja idem kod njega na operaciju, ili arithera. > Ili ukloni samo taj kod nosa, ovi ravni tamni madeži su simpatični. Ako nije problem, znas li mozda gdje su te osobe obavile zahvate i kojom metodom? Zelim izbjeci takav ishod, a kontaktirala sam vec nekoliko poliklinika. Svi imaju iste odgovore (preporuka RF) i salju ponude. Naravno, ni jedan odgovor tipa "ovo je predelikatno za nas, odi kod tog i tog" nisam dobila... ispada da je jedina razlika u cijeni, a znam da to nije bas tako.
prije 8 dana, 17:32
Ma, moraš dogovoriti(i platiti) pregled da bi ti oni nešto mogli reći, ovak možeš saznati samo cijenu, to je normalno. Iako, meni je čudno da taj madež kod nosa nemreš prek HZZOa riješiti, sigurna sam da možeš. Ljudi dobivaju operacije nosa zbog kakti devijacije septuma, čak sam čula da rade lifting zbog malo spuštenog kapka. Moram pitati, davno je to bilo...
prije 8 dana, 18:52
> Nitospitos: > Iako, meni je čudno da taj madež kod nosa nemreš prek HZZOa riješiti, sigurna sam da možeš. Dobila sam uputnicu za plastičara, a u međuvremenu istražujem dok čekam taj pregled i konzultacije s njim. Ali što više čitam po netu vidim da nije sve bajno ni kod privatnika kak sam si zamislila, a i oporavak strašno ovisi o samoj koži i genetici. Mnogi se žale na neke poliklinike koje drugi opet oduševljeno preporučuju, nigdje veze, to me najviše i zbunjuje. > Nitospitos: > Ljudi dobivaju operacije nosa zbog kakti devijacije septuma, čak sam čula da rade lifting zbog malo spuštenog kapka. Frendici su tako išli "sređivati" skroz normalan nos, a cura je stvarno trebala riješiti septum jer nije jadna ni disati mogla kako spada. I na kraju su zeznuli apsolutno sve. Ići će privatno to rješavati
prije 8 dana, 21:54
Da, kužim... Kad se ide kod plastičnog kirurga, iako to zvuči savršeno ne znači i da uvjek može ispast savršeno. Neznam zakaj nisi dobila uputnicu za dermatologa, kaj ne rade to oni? I bolje da ideš na uputnicu, ja i dalje imam više povjerenja u naš sustav nego u privatnike. Gle, sigurno će ti ostati nešto malo vidljivo nakon uklanjanja tog madeža, i koža će ti biti osjetljivija, ipak je to rez
prije 7 dana, 06:41
Mislim da operativno samo kirurzi uklanjaju, to mi se čini jedino logično. E sad koji i za što, ne znam, valjda na ekstremitetima i trupu opći, a na licu i vratu plastičari i maksiofacilarni? Ne znam sto posto. Doduše, vidjela sam da su cure uklanjale i radiofrekvencijom u nekim općim bolnicama, a vidim da ovi neki popularni dermatolozi po youtubeu i instagramu pričaju da oni to obavljaju. Eto sve nešto nagađam, nadam se konkretnoj informaciji nakon razgovora s plastičarem, ali načekat ću se do tad ,:(
prije 7 dana, 19:10
> sanjaurban > Nitospitos Hvala na odgovorima, u svakom slučaju ću objaviti što sam saznala i kako je prošlo (ako obavim) :)
prije 6 dana, 08:31
Sretno!!
prije 6 dana, 22:48
Super! Baš me zanima...
prije 5 dana, 06:47