Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Tko ima neudobnije štikle Mango ili Zara?

Ja imam 2 para mango i 4 zarinih i meni glas ipak ide mangu, iako su preslatke i na prvu ruku udobne, nakon nekih 15tak minuta pocinjem umirati od bolova, i u njima mi cesto puta stopalo ode u stranu, tako da su i pomalo opasne, kao da nisu dobro centrirane :( ja inace obozavam stikle i visoke pete i mogu jako dugo hodati u njima tak da mi je ovo bas cudno...i potpis za zaru, definitno se treba uzeti broj veci, inace mi totalno spresaju prste :(
2015 08 20
Zara [:frustriran]
2015 08 20
Ja npr imam par stvari robe na profilu Mango i to kao da niko ne gleda...a kad stavim nesto Zara onda odmah se proda...ne znam zasto? Kako kod vas cure? Ma da ovo nije tema bas za moje pitanje... [:hihot]
2015 08 20
Mango nemam nijedne, ali Zarine mi nisu tako loše... Čak mogu reći da su mi jedne od udobnijih (ma da meni ni jedna štikla ne može biti udobna :) ) Mene je neugodno iznenadio Aldo, jer su njihove kao kvalitetne, pa sam se jako razočarala... apsolutno su mi neudobne i gotovo nenosive :( imam ih valjda samo za gledanje [:sramezljiv]
2015 08 20
zara, očajno neudobne, ali svaki put kupim nove jer su tak lijepe i onda se patim [:ljut] [:kesi]
2015 08 21
1 2