Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Sve po 10 kn.. mačak u vreći ili dobar ulov?

Moram priznati da sam ja skeptik kad vidim takav naslov oglasa. Nekako si mislim... ma je,za deset kuna nemreš kupit niš pametno a da nije za po doma.. Pogotovo kad ima hrpa linkova koje mi se ne da otvarati. [:znoji] Ali.. Evo ja sam stavila tri oglasa sa artiklima koje rasprodajem po 10 kn. Radi se većinom o markiranim krpicama čije su regularne cijene na mom profilu od 30 do 100 kn. Ak ulovite vremena pogledajte... Mačak u vreći sigurno nije a možda vam je neka od tih krpica već u omiljenima pa se ugodno iznenadite. Eto..toliko od mene [:sramezljiv] Ljubi vas manna [:poljubac]
2015 08 25
i ja imam po 10 20 30 kn.,,,,,pa nije mačak u vreči,,,radi se samo o čišćenju ormara [:smije] [:smije] ,,,,
2015 08 25
U mom ducanu je sve po 30 ili 10 kn :) Nije nikakav mačor u vreći već je sve markirano i moderno!
2015 08 25
Ne mora značit, par puta sam kupila skuplje artikla i razočarala se, očekivala sam za tu cijenu da će artikli biti istovjetni njihovom opisu. [:tuzan] Nema veze koja je cijena, već od koga kupuješ, na krpicama ima super cura koje nove stvari prodaju jako povoljno ne zato što je poparano ili oštećeno, već samo da se riješe stvari.
2015 08 25
kod mene je sve 10 kn i sve markirano i bez oštecenja.. idem uvijek na to da prodam pošto poto jer mi se roba samo gomila i pretrpiavam ormare.. cure ovdje četo previse cijene svoje stvari i naplaćuju skupu te zarađuju napolovnim stvarima
2015 08 25
tako je [:smijesi] Sanela
2015 08 25
Nije uvijek točna ona..ako je jeftino ne valja..ima tu super cura sa jeftinom,a kvalitetnom robom.. [:smijesi]
2015 08 25
Slažem se sa curama- nije važna cijena već od koga kupuješ, [:zaljubljen] ,. Ja sam snizila neke cijene i to zato što mi nije stalo do neke robe, jer više ne stanem u neku [:hihot] , a ne zato što nešto ne štima s njom...naprotiv, u tako su dobrom stanju da bi se rasplakala zašto sam "narasla" [:place] [:smijesi]
2015 08 25
aha što ne kažeš to se po novome zove "narasla" [:smije] eh onda sam ja bome jakoooo "narasla" [:hihot]
2015 08 25
I ja se slazem sa vama...imam i ja dosta novih dtvari po jeftinim cijenama pa pogledajte :)
2015 08 25
a ima netko od vas da bi se mjenjao ? [:kesi]
2015 08 26