Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Filmovi, knjige, glazba /

Knjigice-zamjena

Radim doma knjižnicu! Tko god želi knjige ustupiti u zamjenu, nek' mi se slobodno javi [:smijesi] i pregleda moje artikle - a ima ih, s obzirom da sam u "house makeover-u" izbacila više od pol kuće robe!! [:smije] Jedva čekam suradnju s knjigicama!! [:zaljubljen]
2015 08 27
Nice [:smijesi] A koji žanrovi te zanimaju? Ili radiš knjižnicu samo da prekriješ zid i poboljšaš izolaciju? [:hihot]
2015 08 27
Zamjena za knjige uvijek dobro dođe [:smijesi]
2015 08 27
Kakve knjige te zanimaju? Ili kupuješ tj. mijenjaš na metre :D :D :D [:hihot] [:smije] [:hihot]
2015 08 27
Posebno duhovne, o životu i tako... Ali mogu i razni romani. [:smijesi] Nije za prekrivanje zida, štoviše ni nemam puno mjesta [:hihot] Ali ću ga nać za knjige!!
2015 08 27
Može knjiga o Papi Ivanu Pavlu II ?
2015 08 27
Što se tiče knjiga, ja sad radim knjižnicu tj vlastitu kolekciju doma, ali surađujem s obližnjom knjižnicom kojoj uvijek dobro dođu donacije onih koje su meni viška ili mi ne odgovaraju ili su već 100x pročitane. S obzirom da ta knjižnica ima i čitaonicu, dobrodošli su i časopisi bilo kakve vrste - pa ako što imate i želite se riješiti, slobodno pošaljite, ja im proslijedim. Knjižničarka mi je rekla da svakako sve dobro dođe jer oni pak surađuje s još knjižnica po Hr od kojih i onima dosta siromašnima knjigama, u malim mjestima, tako da i ukoliko je njima viška, oni proslijede tim drugim knjižnicama. Zaključak: knjige i časopise nikada ne bacati [:smijesi] Ja udomim, bez brige! [:zaljubljen] [:zaljubljen] Hvala unaprijed!
2015 08 28
Čim napravim malo reda u svom nepreglednom carstvu knjiga (mislim da jedino toga imam više od odjeće i obuće [:hihot] ) javim [:smijesi]
2015 08 28
Jaoo, jukipuki [:hihot] i ja doma jedino knjiga imam više od odjeće [:smije] ali ni jedna knjiga nije višak (iako već hrpe stoje i na podu, nakon što su prekriveni svi raspoloživi zidovi). justlooking, što se tiče suradnje s knjižnicom, daj mi u inbox pošalji podatke o kojoj je knjižnici riječ; tu bih možda mogla dogovoriti neku veću donaciju.
2015 08 28
jukipuki.... yeeeeeeeeeeeeey!!! [:smijesi] NadaMihaljevic ....pošaljem!
2015 08 28
@NadaMihaljević, sad me spašava kindl, ali nema do listanja i papira, samo više stvarno ne stanu, namnožile su se :) Morala bum si i ja napraviti jednu knjižnicu ili barem reading nook [slika:ff517061-f0f6-46b9-a921-0d8b2b89602a] [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen] @justlooking, kak sam rekla, javim se kad malo reda napravim [:poljubac]
2015 08 31
Ma curke, mene je uhvatio nekakav "house-makeover"...konstantno pretumbavanje kuće i slaganje svega redom + bacanje stvarii + stavlja nje na krpice heh.... i tako je došao red za knjige i ideju za oformljivanjem home-knjižnice! Svima preporučam isto! Iznenadit ćete se kad shvatite koliko imate stvari viška i koliko će se toga uskoro naći u ponudi na krpicama! [:hihot]
2015 09 01
Ma kad se svi zatrpavamo stvarima... Treba samo krenuti :)
2015 09 01
Trazim knjige u zamjenu za odjecu, ako je neko zainteresiran nek se javi [:smijesi]
2015 09 03
I ja bi knjige u zamjenuu [:zaljubljen]
2015 09 10
1 2