Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Najbolji zubar u zagrebu?

Cure, trebam preporuku za zubara u zagrebu ili sesvetama, bilo koji dio grada samo da je njezan, pazljiv, da sto manje boli (bojim se zubara ko crnog vraga) i da po mogucnosti nije privatnik. Hvala! [:place]
2015 08 27
Jasminka Mihaljčić Dom zdravlja Sesvete,savršena,nježna
2015 08 27
Poliklinika Šlaj-Anić [:zaljubljen]
2015 08 27
ajoj sorry tek sam sad procitala ovo da nije privatnik!
2015 08 27
Davor Brajdic, privatnik je ali ponedjeljkom i srijedom je u Dubravi u bolnici dostupan kao neprivatnik :D Vjeruj mi, ja sam osoba koja se iracionalno boji zubara i promjenila sam 10 zubara/ki do sada i stvarno je covjek vrh [:zaljubljen]
2015 08 27
Ako ćeš biti u prilici posjetiti privatnika, definitivno preporučam polikliniku Šlaj-Anić.
2015 08 27
Željka Bradić, Dom Zdravlja, Runjaninova 4, to ti je dolje kod Botaničkog vrta, i super je zubarica! popravila mi je zube u roku dok kažeš keks, i jako je dobra i mirna i ljubazna. Prije nje sam se bojala zubara, sad je sasvim druga priča, svakako je preporučam, ako želiš, mogu ti i broj telefona dati.
2015 08 27
Dr. Petra Krhen Antolic.. dom zdravlja Kruge 44. Preko hzzoa i prima nove pacijente.. preoodlična i jako nježna.. :)
2016 04 07