Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Društvena događanja /

Big Brother :D

Jep prva sezona je bila čist ok.
2015 09 05
Nakon tjedan dana ce organizirati orgije po kući [:pospan]
2015 09 05
Baš sam sad pročitala članak o natjecateljima, nije mi vrag dao mira. Pa kristebože, isuse i marijo, kaj to je? Naživcirala sam se samo čitajući kratke opise, kud bih došla da ih još i gledam [:sokiran] Dajte mi recite kad i gdje to ide, baš kao i maja, da ne naletim slučajno.
2015 09 05
Iprimozi, tjedan dana? Ti si neki optimist, a? [:hihot] Bit će to i prije...
2015 09 05
Mislim da su rekli da je dns opet u 21 h, ulaze jos neki ljudi u kucu, ali kada inace bude, ne znam [:hihot]
2015 09 05
Na kojem programu?Ne želim "guglat" jer budem počela čitati ,a ne želim znati [:smije] čisto da izbjegnem?
2015 09 05
Prva sezona je bila čist ok, moglo se pogledat [:kesi] Al ovo sad... [:sokiran] Jučer sam samo vidjela neku žensku, model iz Rijeke i više nisam mogla... tupo glupo.... [:tuzan] Btw, na RTLu ide, al ne znam vrijeme...
2015 09 05
ispravak sarakedavra NIJE ŽENA radila u policiji nego je TIP RADIJA U policiji,i onda mu nakon nekog vrimena dosadilo bit tip pa se kljuka malo ženskin hormonima,pa mu i to nekako dosadilo pa sad je nekako posta ONO.To da ne poviruješ-PSIHIJATRIJA TEŠKA.I onda mi kažu da su poremećeni u ludnici-pa ono je čisti primjer da su najgori slučajevi van ustanova.Splića ubit,zaklat,vodi monologe,već je uvatila onu Tinu DA JE NJENA-tako da ni ona nije čista,sestre-izoperirane do boli i KAO bave se MODELINGOM-wtf????Šta se to sad tako zove??????
2015 09 05
Gadi mi se [:smijesi]
2015 09 05
Prva sezona se gledala jer je bila prva,a da je sad stavit one ljude iz prve nebi niko gleda jer ljudima nije napeto gledat tako normalnije-dosadno,i onda stave ljude koji će zabavljat publiku,umisto na ličenje veliki ih brat eto pustija u kuću
2015 09 05
Ne znam jel bolje gledat to il ove razno razne sapunjare il pak onaj lud zbunjen normalan... nis pametnog nema na toj televiziji.. napravimo malo slavlje kad na hrtu puste neki dokumentarac :D ma pogledas malo tog bigbradera pa zahvaljujes bogu kaj si roden kolko tolko normalan i kaj su ljudi oko tebe donekle normalni..
2015 09 05
I onda se čude kad rijetko tko plaća tv preplatu [:smije] ,a bombardiraju nas sapunjarama i debilnim "emisijama" [:place]
2015 09 05
Ma sve glupo! Nemoš više ni crtić normalan pogledat, a da nije ovaj neki novi, kompjuteriziran i izvitoperen [:vrti]
2015 09 05
Toliko gledam tv da ne znam ni gdje su mi daljinski. Kad se odselim neću ga ni imat....
2015 09 05
Ja sam upravo zgrožena odabirom kandidata....Ne mogu sebi doći...... [:boji] [:boji] [:boji] [:boji] [:boji] [:boji] [:boji] [:boji] [:boji] [:boji]
2015 09 05