Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Računala, elektični uređaji, internet /

IOS 8 mi zblokirao mobitel, HELP

Pozdrav svima, jučer sam imala situaciju takvu da sam išla ažurirati softer na svojem iphone 4s i za vrijeme tog ažuriranja mi se zblokirao mobitel i više ništa ne mogu s njim. Cijelo vrijeme mi se upali i gasi. Da li je netko imao sličnu situaciju? Što napraviti? Očajnaa sam.
2015 09 20
Stisni u isto vrijeme gore gumb za gasenje i onaj dolje. Drzi par sekundi i pusti da se sam upali. Hoce ti to sa cetvorkom biti kad se azurira softver. Ovu devetku nemoj odmah azurirati ako ti ponudi
2015 09 20
jesam, bila sam to napravila i onda opet ista stvar.. prvo crna pozadina i bijela Apple jabuka i onda se upali, piše "povucite za nadogradnju", povučem, traži me šifru, unesem i onda nakon toga bijela pozadina i crna Apple jabuka, nešto se ažurira i onda opetpiše da povučem za nadogradnju i tako u krug...
2015 09 20
poslala sam poruku Apple centru i nema odgovora.. na forumima sam nasla hrpu istih slucajeva, svi su ocajni, i trazenje neko rjesenje... pa ne moguce da mi je mobitel zblokiran samo tako... a naknap sam s novcima da idem negdje na servis...
2015 09 20
a da ga spojiš na laptop ili komp što već imas i restore probaš uradit
2015 09 20
ako napravim restore hoce li mi nestat sve fotografije s njega?
2015 09 20
pa da ako nisi backup radila ikada
2015 09 20
Mojoj kceri je tako bilo i poslije je sve radilo, dok frendici isto na cetvorci problem kao i kod tebe. Ona je morala na servis i znam da je platila 400 kn. Naravno ovlasteni servis koji ti izda racun i garanciju
2015 09 20
Poslusaj tindas, napravi backup i ako se nista ne promijeni ostaje servis na zalost
2015 09 20
400 kn za nesto sto uopce nije moja greska vec greska Apple-a?? [:frustriran] [:ljut] p.s. sta je tocno backup? [:sramezljiv]
2015 09 20
backup ti služi da pospremiš ono što ti je trenutno na telefonu npr slike ,muzika filmovi,kontakti,a restore je da vratis mob u stanje kupnje ako me razumiješ
2015 09 20
Sto se tice servisa iphone je najskuplji za popravke tako da ovih 400 kn jos malo koliko sam citala da su ljudi davali na raznorazne greske koje se dogadjaju na apple proizvodima. Nazovi viae servisa, opisi sto se dogadja s telefonom pa pitaj cijene. Nadam se da ces proci jeftinije ako dodje do toga da ga moras ostaviti na popravku. I da, jedna serija cetvorki i 4s iphone uredjaja imala je tvornicku gresku koja je isplivala van nakon nekog vremena koristena uredjaja. O tome se puno pisalo, sto se s tim uredjajima na kraju napravilo ne bi znala.
2015 09 20
Cure, hvala vam puno na savjetima. Divne ste. Mobitel sam uspjela upaliti- što je dobra stvar, a loša stvar je šta sam ostala bez svih podataka, slika. Koliko sam sretna što neću morati ić na servis i davati novce za to, toliko sam tužna sam šta opet moram sve ispočetka. Kako god, hvala još jednom.. [:poljubac]
2015 09 20
Jedan savjet, s obzriom da imaš "stariji" mobitel, odnosno 4 nemoj ga ažurirati na nove softvere jer uništi cijeli mobitel
2015 09 20
oo necu vise, uvjerila sam se sad :)) iako citajuci po forumima, to se dogodilo i na novim modelima, tako da nema pravila..
2015 09 22