Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Rukotvorine /

Pitanje za nakit!! Hvalaa

Drage cure, zna koja di nabaviti nekakvu tanku ravnu plastiku koja bi se mogla rezati da mogu gore ljepit nekakve gumbiće da si napravim ogrlicu? Puuunoo hvalaaa [:poljubac] [:zaljubljen]
2015 09 26
moolim vas [:sramezljiv]
2015 09 26
Na kakvi točno plastiku misliš? Ako misliš na pleksiglas koji je jedno vrijeme bio jako popularan za nakit, male komade imaš u hobby dućanu Chemaco u Zagrebu, ali mislim da je većina cura to naručivala s eBaya. Imaj na umu da pleksiglas baš i nije lako rezati kako ti se možda čini. Ovisi što točno želiš napraviti i kakav stil voliš, možda bi stavljanje gumbića na deblji komad filca bila bolja opcija [:smijesi]
2015 09 26
Friga, ma da bude neka prozirna pa da mogu za svaki kraj zakačit dio lanca a na tu plastiku nalijepit neke gumbiće.. tipa da bude oko 10 cm duga kad ju narežem i dva cm široka.. (ooprosti što ti ne znam bolje objasniti)
2015 09 26
i akko da upišem uopće na e bay kako se to zove?
2015 09 26
auuuu, ne znam ipak baš za taj pleksiglas.. ovako neka plastikica prozirna da ju mogu savijat, rezat praktički ko tvrdi papir.. hvala ti puno na odgovoru no bilo bi dobro da nađem ovako neku drugu varijantu... hvala što si se potrudila odg.. ako ti još koja varijanta padne na pamet-reci :))
2015 09 26
Jedini savjet koji mi pada na pamet je da nadjes zadacu ili nekakav jeftini tipa rokovnik koji ima deblju plasticnu prozirnu prvu stranicu. Znam da je jedno vrijeme bilo kupit i skroz prozirnih fascikli. Jednostavno za izrezat a imas dovoljno cvrstine za ogrlicu kakvu zelis napravit. Ili omot od CD-a kakvog...tako sto. Cak ti je i plastika od kutijica od stapica za usi savitljiva i relativno jednostavna za rezat. Ima toga masu sta se moze iskoristit...zabavi se i probavaj dok ne nadjes najidealniju opciju :)
2015 09 28
[slika:2b867ceb-95b2-46a2-91b3-544b7d27c5af] Ili se pocastis cokolatinima a usput i imas prozirnu savitljivu plastiku za izrezat u obliku koji ti treba [:hihot]
2015 09 28
plasticna boca [:jezik]
2015 09 28