Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega lica /

Trepavice nakon ekstenzija

Dobro večer. Nedavno sam stavila ekstenzije nebili imala prekrasne trepavice. Međutim u međuvremenu sam čula od cura da tvoje prirodne punacuju i prorijede se te da je potrebno napravit pauzu od ekstenzija. Dali je istina da poispadaju [:boji] prirodne?
2015 10 08
Ne! Jedino ako ides u los salon di ti nalijepe 3 ekstenzije na tvoju jednu prirodnu naravno da ce bit ostecene itd. Ja sam stavljala 3mj za redom, i sve moje na mjestu guste i duge i dalje [:zaljubljen]
2015 10 08
Moja prijateljica ih je imala, iskreno prorijedile su joj se dosta. Ili je to možda samo njoj. Uglavnom ja ih nikad ne bih stavila. Ali to sam samo ja.
2015 10 08
Peri ih svaki dan kao i svoje lice,cesljaj ih i sve bu ok :) [:sramezljiv]
2015 10 08
Pozdrav draga...mi imamo kizmericki salon i stavljamo svilene ekstenzije..nije to istina, ja sam isto dugo imala ekstenzije...trepavice ti rastu kao i jokti i kad izrastu ispadnu..tada raste na tom mjestu nova i sve ippcetka. To se dogada stalno ali ne obracas toliko paznju kao kad imas duge ekstenzije. Kao i kod nokta, ne moze ti se unistiti trepavica koja jos nije izrasla..jer umjetna se lijepi na tvoju i jad otoadne raste nova
2015 10 08
Hvala cure, TCOrignal prema tome nije potrebno raditi pauze? I moje trepavice neće otpast :)
2015 10 08
Ne ispadaju, TcOriginal je super objasnila, ja sam ih imala i nisu mi se moje prorijedile niti otpale. Zna li netko gdje ima povoljno tečaj za ugradnju trepavica? Molim vas samo povoljno...
2015 10 08
Moja prijateljica je licencirani edukator za ekstenzije trepavica. Dobije se certifikat sa vodenim zigom. U Maksimirskoj je salon. Mislim da je 2500 kn i uz certifikat dobijes i start paket koliko se sjecam
2015 10 08
Sabina hvala na info [:smijesi] ali tražim nešto jeftino, ne moram imati certifikat. našla sam par salona gdje imaju tečajeve iskreno meni je to preskupo.
2015 10 08
Ja imam 3D trepavice ( na moju jednu tri tanke ) I super su mi, skidala sam ih sve i stavljala opet i moje trepavice su netaknute. Sve ovisi o kvaliteti, o osobi koja ih radi, a i o nasim trepavicama :) E da i trepavice od svile i nerca nepostoje, nedajte da vas varaju :)
2015 10 08
HelloKitty21 prati portale, zna bit povoljnih ponuda za te tečajeve
2015 10 09
pratim, trenutno ništa [:tuzan] pa zar ovdje nema niti jedna koja bi mi pokazala uz neku normalnu naknadu? a svi se nešto reklamiraju [:sokiran]
2015 10 09
a šta ti to vrijedi ako nemaš certifikat?? možeš samo na crnjaka, doma
2015 10 09
Nece ti otpasti tvoje, lijepo ce ti narasti. Samo pazi kod koga ides, na jednu trpavicu ide samo jedna ekstenzija i obavezno ih mora na kraju jednu po jednu pregledati da se slucajno nisu medusobno zalijepile. A sto se tice svilenih postoje; mi ih koristimo a postoje jos i sinteticke oliti plasticne a one su debele i ne izgledaju lijepo. Jedino sto ce ti biti koma je kad jednom skines ekstenzije, tvoje ce ti biti minijaturne ali nakon par dana ces se naviknuti na svoje.
2015 10 09
E da u vezi ekstenzija, tte se tako zovu " svilene" jer su tanke...a istina je za tecajeve da su 2500 kn i da uz to dobijes start paket i certifikat. Sretno!
2015 10 09
1 2