Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Računala, elektični uređaji, internet /

Bonbon-> t-mobile

Imamo nekoliko pitanja za one koji se malo više razumiju [:smije] Trenutno sam u T-mobile mreži i sve više razmišljam o prebacivanju na bonbon... U biti, bonbon je isto t-mobileov, je li tako? Naime, ono što mene zanima je ako druga osoba ima besplatne pozive i minute prema t-mobile mreži, ako se ja prebacim u bonbon i ako ta osoba zove mene, ostaje li to i dalje besplatno ako netko zna možda? [:smijesi]
2015 10 22
pratim temu, i mene to zanima, pošto sam čula da dosta hvale bon bon, i po cijeni i po kvaliteti :D
2015 10 22
to ovisi o tarifi koju uzmes. ja sam se prebacila iz t-mobila na tele 2 u bonove i imam tarifu s besplatnih 1000min prema svima i 1gb prometa moras na stranici vidjet tarife i naci koja ti pase
2015 10 22
Možda se nisam dobro izrazila, znači ja sam našla paket koji bi ja uzela, ali ako ta druga osoba mene zove, jesu li njoj i dalje besplatni pozivi prema meni s obzirom da je bonbon t-mobile-ov ili ne, to me zanima:)
2015 10 22
neće toj osobi biti pozivi besplatni ako nema na svojoj mreži opciju besplatnih poziva prema svim mrežama, ako ima, bit će i dalje besplatni
2015 10 22
to ovisi u kojoj je on tarifi,tj dali ima na sve mreze besplatne pozive nema veze sto je isto t com.
2015 10 22
najbolje nazvati t-mobile službu za korisnike pa njih pitati nema veze što je bonbon t-mobile-ov, vodi se ko druga mreža
2015 10 22
Hvala cure, i mislila sam da je tako,ali sam se nadala [:smije]
2015 10 22
draga ako si ti prešla na bonbon što ti je odličan potez jer za 35 kunica možeš pričati i pričati sa svima bez uspostave poziva i prema fiksnoj i mobilnoj mreži..... najbolje da i toj drugoj osobi - predpostavljam dragoj osobi predložiš da isto predje na bonbon i stvar rješena.... [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2015 10 22
Ne. Iako imaju slicnu vlasnicku strukturu nisu iste mreze. Tako neograniceni pozivi od t com vrijede samo za tcom ne i za bonbon. Osim ako imas tarifu prema svima.
2015 10 22
Nije besplatno jer nisi vise t mobile nego bonbon
2015 10 22
Nije besplatno ali svakako pređi na bonbon. Sretan korisnik odkako su dosli ma trziste i sve su bolji i pristupacniji. Za 35kn 3Gige i za jos dodatnih 30kn za pozive i poruke ja mirna cijeli mj hehe
2015 10 22
Ma pređi na bonbon i povedi i tu drugu osobu :D Tako sam i ja sve svoje obmanula na bonbon. I svi sad međusobno pričamo za 1kn mjesečno 100min i 1000sms. kupim si 3 ili 5 gb za 35/45kn i ništ mi više ne treba :))) Nema uspostave poziva, nit ugovornih obveza. Najbolja mreža!! Koliko ih hvalim, mogli bi me i zaposlit :D
2015 10 22