Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Dom /

Fauna /

Vrijeme za igru - macke

Koje igre igrate, cime se koristite prilikom igranja, pravite li improvizirane igracke ili kupujete.... Dani su sve hladniji, priroda sve vise stagnira, mace se zavlace u kucu. Nema puno toga da zadovolji njihovu znatizelju i lovacku narav, pa uskacemo mi. Dajte savjete, iskustva, ideje kako kvalitetno iskoristiti vrijeme za igru, mimo vremena za mazenje :) Ako zelimo izbjeci bezvoljne, depresivne, "vucem se po kuci i samo jedem" macke, treba im posvetiti malo vremena. P.s. i slike su dobrodosle ☺
2015 10 23
moja voli samo ono perje na štapu (mi to zovemo koka [:smije] ) trči za tim kroz tunel ko sumanuta dok se ne prevrne i zaspi..i tako već 4 godine :) a od improvizacija..to si sama nađe-ulazi u torbe, vrećice,kutije.. i da! krade nam čarape i gumice za kosu pa ih baca u zrak i lovi..brijem da misli kako je ona pas :P
2015 10 23
Gumice za kosu, loptice od folije...uglavnom sve sto nije macja igracka,al najdraze im je medusobno se loviti, navecer ih uhvati i znaju po 2 sata igrati lovice [:hihot]
2015 10 23
Imali smo i mi tu "koku", no vrlo brzo ostane bez perja :D Dobro pa ne misli da je maca papucarica, jos da ostanete bez obuce [:hihot]
2015 10 23
Super za ovu temu. Pratiti cu vas. Ja sam nedavno udomila mačku pa se još upoznajemo. U stanu smo, jako je flegma, voli crvenu boju i reagira na crvene trake na koje je moja kćer napravila nastavke i onaj laser ganja ali, nista od toga jako u smislu da bi se jako umorila. Sve nesto laganini, oprezno i... budi me svako jutro prije 6. I tako vec dva tjedna. Radi klope. Ima uvijek suhoga ali, ona zeli brk umastit u mokru hranu i mijauce dok ju ne dobije. Ne pomaze ni zatvaranje vrata od sobe jer grebe. Svaki savjet je dobrodosao. A ovaj stap moram nabaviti! Inace, obozava tiskove kutije za igru i spava u njima. [:zaljubljen]
2015 10 23
@Kristina321 to sam i ja skuzila,da vise vole igracke iz kucne radionice....
2015 10 23
Doris, naravno suha hrana je bolji izbor, ali i ja uvijek padnem na mijaukanje i slatke face, i evo vec skoro dvije godine je "odvikavam" od mokre hrane ... Sada dobije samo dvije na dan, grozna sam znam [:hihot]
2015 10 23
moj voli samo malu sarenu gumenu lopticu :)
2015 10 23
Mi volimo žnirance, loptice, wc papir, laser, zavjese.... ma mi sve volimo! [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2015 10 23