Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

Tisucu zasto...a niti 1 zato!

Zasto adminki pise da je zadnja prijava prije 4 dana...a bila je danas tu? Zasto kada joj blinka zeleno svjetlo samo gleda tko sto pise po forumu, a ne brise nedozvoljene slike, tagove i sl? Zasto brise sve teme, koje su za bolje korisnica, kada se nema tko brinuti tko o nama, nego smo osudene brinuti se same o sebi? Zasto se ne brisu profili sa xxxl brojem negativnih? Zasto ne potpisete peticiju? I zasto ce moja tema biti obrisana u roku hitno, a samo trazim odgovore na neka pitanja? [:smije]
2015 10 26
Administrator , prije 3 sata prijavi | ↑ Postoji tema Poklanjam. I to je bilo to. [:smije]
2015 10 26
Wooow! [:smije] [:place] [:smije]
2015 10 26
Evo da se oglasim i ja. Moju ljutitu temu je obrisala i dobila sam ovu poruku, Nakon nje sam si spila Praksiten. [:smije] peticija Od Administrator , prije 4 sata Hvala na poslanoj peticiji, šefica ju je vidjela i nadam se da će vam dati odgovore na sva vaša pitanja. Hvala na razumijevanju i lijep pozdrav!
2015 10 26
Pita ju cura za link i muk. Od svih tema i svega, ona se odlučila javiti tom rečenicom na toj temi. [:place] Rečenica povijesne vrijednosti, skoro kao Armstrong. [:smije]
2015 10 26
Pa iskreno se nadam da ju je vidjela. Dobila je 361 mail. [:smije] Ovco, samo dok se Erikica ne oglasi ne vjerujem da je išta vidjela.
2015 10 26
Znamo mi engleski, može erika otvorit temu na forumu [:smije] ima profil tu [:smije]
2015 10 26
Daisy [:smije] [:smije] Dobiti odgovore? [:sokiran]
2015 10 26
Meni je samo čudno da je izjavila da ju je vidjela i spomenula odgovore... zato što mail završava s ove dvije rečenice: Have you seen the petition? What is your response? Znači li to da je dobila i ona mail ili je puka slučajnost njezin odgovor -.-
2015 10 26
Upravo to cure...dok ne vidim erikinu temu na forumu poput one u rs...nista ja njoj ne vjerujem!
2015 10 26
Tamo je imala temu?
2015 10 26
Zašto je tako teško editirati uvodni post u temi crna lista i dodati faking link gdje su sva imena na jednom mjestu?
2015 10 26
Da Come, objavila je temu na engleskom..pod svojim profilom, te u temi objavila natjecaj za novu adminku...datum kada zavrsava natjecaj...te da se sve cure mogu prijaviti...te poslati razloge zasto zele to mjesto...i da ce po zavrsetku objaviti tko je dobio mjesto! Bilo prije par mjeseci..
2015 10 26
Riknut ću! erika je imala temu [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran]
2015 10 26
SaraKedavra taj dio još i mogu shvatiti jer oni ne smiju javno iznositi podatke, tj.nitko ne bi smio. [:tuzan]
2015 10 26
1 2 3