Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Dom /

Unutrašnji prostor /

Kako zaštititi namještaj od kućnih ljubimaca?

Uskoro ćemo dobiti mačku pa me zanima kako zaštititi namještaj od grebanja? [:smijesi] Već smo kupili grebalicu i neki sprej ali su mi svi rekli da to ne pomaže .. ima li tko savjet? Mačak dolazi u svakom primjeru, ali namještaj je sasvim novi .. znam super kombinacija! [:smije]
2015 10 28
sprejevi, odgoj i prekrivači za prvu ruku, al ovisi i o temperamentu, nekad će te u oči gledat i radit namjerno ono što zna da ne smije [:smije] [:smije] nemam pametan savjet, to su mačke, rade što ih je volja [:hihot]
2015 10 28
mačke mrze miris agruma. Koricom limuna ili mandarine premazati namještaj i to je to. Kad je dovedete u stan prođite joj sapicom po grebalici i stavite je u pjesak (kad ga jednom stavite na jedno mjesto nema mrdanja)... mačke su pametne. obično je to dosta.. možda se dogodi par nuždi van pjeska ili grebanja ali brzo one nauče
2015 10 28
hej draga, moj mačak živi u kući, ima slobodan izlaz kada i koliko želi, vani ima i daske i panjeve i kore drveća i svašta, i na svemu tome grebe kandžice, ali nikako ne zaboravi svaki put prije odlaska na spavanje (ma koliko to puta u tijeku dana bilo) dobro ogrebati bočnu stranu kožnog dvosjeda.... mislim da tu nema pomoći [:vrti] [:hihot]
2015 10 28
sretno....ja sam s mojom sve pokušala, i svejedno mi je izgrebala novu garnituru, sad je više ne grebe , već koristi grebalicu, nakon što je ovo uništila..... [:frustriran] [:smijesi]
2015 10 28
Ovo za agrume- nama s našom ni to nije pomoglo. [:smije]
2015 10 28
s mojom jedino to pomoglo [:hihot]
2015 10 28
ma dobro pa još ne žvaču kore od mandarine, naranče i limuna [:smije] [:smije]
2015 10 28
ak si hoces sacuvati namjestaj-ne nabavljaj mica macu, jer sumnjam da ce ti ostati citav, nece ga unakazit sigurno, al nece proc netaknuto 99%... moj je izgrebao i prozor i vrata i naravno zakacio noktice na koznu garnituru i na posteljini izvukao koncice, popne se na stol kod mene u sobi, sjedi ko svijecnjak i samo sapom lagano gura stvari na pod misleci da ga nitko ne vidi [:smije] ..itd, itd [:smije] macke su takve, a kupovati sprejeve, ovo, ono...zbilja ne vrijedi nista.. pesek bi ti malo pod uneredio dok se ne nauci, al macke, to su velike lopuže, mudrijaši, samo nešto kontaju kud će, šta i kak [:kesi]
2015 10 28
Moje a imam ih [:smije] nikad nisu dirale namještaj,nekad su malo o tepih nokte oštrile [:hihot] sva sreca da je takav da se nije oštetio,ali tad sam samo malo povisila ton i dala do znanja to ne mogu raditi,zato vole mjesiti na mekanim dekama i jastucima,ovaj moj koji je na slicu profila on se jednostavno drogira mekom dekicom,toliko se uživi u to da mu iz usta kaplje slinica [:hihot] a pogled ko u drogeraša nit cuje nit vidi [:smije] presladak je [:smijesi]
2015 10 28
[:smije] [slika:a94408fb-f73d-41a1-bf59-7b073b82aced]
2015 10 28
[:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [slika:d6a233fc-a2e2-4095-a52d-52f5b926c3d8]
2015 10 28
Ozbiljno mislim da je to do karaktera mačke. Moj pokojni sijamac je namjerno grebao kaučeve iako je bio tu sprej i iako je dobio po guzici. Onako nas je prvo pogledao, kao s podsmjehom i izgrebao [:smije] Ali mačak kojeg sad imam nikada nije ni probao kauč ili namještaj grebati, valjda mu to nije napeto. Ali zato grebe tepisone. Doduše, nema grebalicu ni ništa pa negdje mora [:smije]
2015 10 28
Stavi neki tepih...tako sam ja rjesila problem. Otkad ostri kandze na tepihu, vise ne grebe garnituru..grebalica ni meni nije pomogla
2015 10 28
danka, lijepo si ga odgojila, fin, kulturan [:smije] [:smije] [:smije] ma mačke su bogovi i kraljevi [:smije]
2015 10 28
1 2