Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Rukotvorine /

Nagradna igra za najbolju ideju :)))

Drage korisnice trebala bih pomoć od vas. [:poljubac] Treba mi naziv trgovine, web shopa za nakit koji izrađujem. Odlučila sam i vama dati priliku da mi predložite ideje za naziv. Htjela bih nešto kreativno, jedinstveno, lako prepoznatljivo, da se lako izgovara i sl. [:sramezljiv] [:sramezljiv] Kako ne bih htjela da ostane samo na tome da predlažete imena, odlučila sam najkreativniju od vas nagraditi čiji mi prijedlog bude najbolji, te najbolje bude zvučao i mojim ukućanima koji će mi također pomoći oko odabira. ( ne garanatiram da ću obavezno upotrijebiti nečiji prijedlog, jer još osoba sudjeluje u smišljanju imena, ali ću onda u tom slučaju nagraditi osobu koja se bude potrudila ponuditi najviše ideja). Možete sudjelovati koliko god puta želite. Igru ću ostaviti da traje do kraja mjeseca pa ću objaviti tko osvaja ogrlicu. Nagrada je ova ogrlica [slika:a6c69a86-bc28-4512-ab0c-2c33e8bcd31f] Poštarinu plaćam ja, tako da se za to ne morate brinuti. [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen] Hvala i radujem se vašim prijedlozima [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2015 11 11
Red box, Sticky, Woody, Fairy dust, Oriđiđi, Me & My neckless.. [:smijesi]
2015 11 11
Ako ce ti trebat logotip javi se. [:zaljubljen] Napravim ga pro bono. [:sramezljiv]
2015 11 11
elegancija oko vrata [:smijesi]
2015 11 11
Heartmade, Wanna be famous?, Explicit content..
2015 11 11
The Art Box Simply Chic Rainbow store (shop) Bambina Škatula za sne Oriđiđi đinđe [:smije] [:smije]
2015 11 11
fairy box, ice stone, kansas city, clefairy, gloom, ponyta, dustox, tropius, metagross, arceus, braviary, yvental [:smije] [:zaljubljen] [:smije]
2015 11 11
Buy me [:smije]
2015 11 11
a mozda eisen [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2015 11 11
Sen Sen nakit
2015 11 11
OriĐINĐE [:zaljubljen]
2015 11 11
PoP-Pearls of Paradise ;) [:sramezljiv]
2015 11 11
Uniquently, Jewelrysa
2015 11 11
Mislim da bi trebalo da nazoves po necemu sto tebe odrijedjuje,ili mozda nesto sto ima veze s tvojim imenom,npr ako se zoves Ivana Nakit by Iva,ili Iva nakit..
2015 11 11
Nesto od ovoga mozda? Nakit by me Elegance Moj nakit Fresty Rich Monkey Odi mi dodi mi Nakiti mi ki*u nakitom Kupi nakit tu ili se pokopaj Sukundeda [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2015 11 11
1 2 3