Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega kose /

Upomoć curkee

Pozdrav svima, evo vec tri godine imam isti problem kosa mi nikako ne raste [:frustriran] pa jeli ima netko od Vas da preporuci neki dobar sampon ili masku ili neki savjet pliz help [:poljubac]
2015 11 20
Eventualno vitamini B kompleksa bi ti omogucili rast kose i obnovu.ali moras piti minimum 3 mj. Nema arobnog rijesenja
2015 11 20
nemoj vitamine, debljaju jako
2015 11 20
Probala sam i vitamine ali ne pomazu :( stvarno nista
2015 11 20
kvasac najjeftinija a odlična stva, kako za kosu tako i za lice istraži na internetu, ja se preporodila zaboravi na kemijske preparate za te novce kupi si neku krpicu
2015 11 20
vitamini ne debljaju...jedino skupine B otvaraju apetit, al da debljaju NE
2015 11 20
Meni je pomogao sok od koprive,mada su i vishy preparati odlicni za kosu..
2015 11 20
Meni pomaže ricinusovo ulje. Ne da raste brže, već dobivam na gustoći. Ali koristim ga duuugo.
2015 11 20
a ština žlijezda odnosno štitnjača ......pregled,hormoni jeli to obavljeno,ako nije oštećen korijen vlasi iz nekog razloga,nema razloga ako je sve ok da kosa ne raste,u sličaju nedostatka komplekasa vitamina B kosa je lomljiva ispucala itd ali da ne raste.......hm
2015 11 20
Ja koristim masku Elseve total repair za bojanu kosu i odlična mi je.
2015 11 20
Možda ste anemični, kakav je hemoglobin, željezo, ili su hormoni (štitnjača ili spolni hormoni). Treba vidjeti razlog pa to probati liječiti.
2015 11 20
Ricinusovo ulje je dobro za jačanje i rast kose.U ljekarni dođe cca 15kn(2dcl). S obzirom da je gusto pomiješaš ga sa malo kokosovog ili maslinovog .Staviš na glavu i držiš kao masku.
2015 11 20
Sigurna si da ne raste? Obično je problem da se kosa lomi pa ne dobivaš na dužini iako ona i dalje raste.
2015 11 20
Hvala svima na savjetima, daa sve je u redu i s hormonima i sve ali da gea1508 je u pravu nenormalno se lomi aa izrast imam
2015 11 20
Probaj s hladno prešanim, nerafiniranim uljima (kokos, argan, makadamija, avokado, sjemenke lana). Pakung se stavlja na vlažnu kosu i drži se par sati ili još bolje, preko noći. Vjerojatno ti je kosa suha pa se zato lomi. Ako je peglaš ili loknaš svakako nabavi nešto za zaštitu kose od topline.
2015 11 20
1 2