Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Ovo nigdje nema!! HAHAHA

Aha, poštom je poslala, a ti platila tisak? Sve da je i stvarno do pošte i te njihove famozne "obične pošiljke", što sumnjam, opet je vlaja kriva jer je na svoju ruku išla slati tako. Prodajaabart, imaš fejs? Našla sam maloj brata i rodicu na fejsu, a mislim i tatu, možda da ih priupitaš jel znaju šta im dite radi u slobodno vrijeme :D
2015 11 21
imam fejs-može, pošalji mi link ili podatke.Hvala!
2015 11 21
Mislim da ni admin nije imao pojma kad je maknuo opciju brisanja teme, da će ovo jako dobro doći...
2015 11 21
I nema više Vlaje.
2015 11 21
Sansa da je poslala ista a kamoli obicnom postom je ravna nuli. Mala dosla na nikad nevidjenu ideju pokrast robu za kreveljenje po kninu i sibeniku. A momak iz drnisa. Trea njemu familiju obavijestit..da zakljucaju ormare da im gace ne pokrade :D
2015 11 21
Bas to Cipe! Ma zamislili kako je balavica napisala: ako vam do sada nije stigla na adresu, upitajte postara!
2015 11 21
Drska i bezobrazna , dobila je kaj je i zaslužila. Žal mi je cura jako i stvarno bi ju trebale dobro nagaziti i vratiti svoje novce i stvari. I još se ruga...e da mi je bliže....
2015 11 21
Kako rekoh..treba ju proslavit po ovome. Nek svi znaju da nosi ukradenu robu. Nije da o njoj imaju visoko misljenje tamo di se smuca. Pa eto joj slave. Sto se ruganja tice..a sta joj preostaje s tom pamecu? Pa rijec je o balavanderici koja skuplja jedinice u skoli i tepa svojim prijicama da su retardirane. Ono. O cem pricamo :D
2015 11 21
Evo,njen otac je obaviješten o svemu. Čekam njegov odgovor na fejsu.
2015 11 24
Ma znam da je blokirana,to sam i mislila.Sad treba malo pripaziti jer će sigurno otvoriti novi profil.
2015 11 24
Nadam se da će joj otac nakon što pročita moju poruku očitati lekciju da joj više ne padne na pamet varati i krast tu na krpicama!!
2015 11 24
Isto se nadam,iako je bilo slučajeva di su cure zvale tatu doma,mala obrisala sve sa profila,blokiran joj profil.i evo nje opet. kaj je najbolje cure ju skuže,upozore na nju,al očito se mala ispričala ili kaj god preko inboxa i sad je "dobrica",nestala i tema,nestala mala i sa crne liste i sad sve pet,dok opet nekog ne prevesla.
2015 11 24
gdje je nestao covjek.... ups Vlaja2211
2015 11 25
maJa tocno znam o kome pricas! Ta ista osoba je meni rekla da obrisem svoj koment. sa crne liste jer joj rusim ugled..hahaha..naravno rekla ja da necu, da je ugled sama sebi srusila...a tek ce vrijeme pokazati koliko se "popravila"! I da, znam novi profil..na kojem je prodavala opet onu istu neplacenu majicu! I da cure su sve izbrisale..iako su prethodno digle pobunu..a bilo ih je vise u pitanju.
2015 11 25
Tako je brdosuza,a kasnije će (nadam se kako ipak neće) biti plakanja po forumu...
2015 11 25
1 2 ... 5 6 7 8