Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Narudžbe iz e-dućana /

Bfashion marke

Pozdrav cure Vi ste sve redom ovdje modno osvijestene pa da vas pitam :) Gledala sam neke stvari na bfashion stranici i medju brandovima je vecina meni nepoznatih imena i naziva, a kao jakne su snizene sa 1700 na 400kn, majice sa 700 na 150 itd. E sad, kad sam guglala nisam nasla nista o tim brandovima, a bojim se narucit da na kraju ne ispadne da ne vrijedi ni tih 20% cijene. Radije cu onda do zare ili nekud. Jel kupovala ijedna od vas i zna li za isabel queen i slicne? Hvalaaa
2015 11 24
Meni također nisu poznati brendovi sa kojima oni surađuju no pretpostavljam da su to neke manje poznate tvrtke koje nabe cijenu, a ni k od kvalitete, negdje sam na forumu već čitala o Bfashionu i pročitala da im je roba normalno stizala i da je ok, ali definitivno ne vrijedna tih novaca.
2015 11 24
Ja nisam bila zadovoljna naručenim. Uzela sam čizme koje su djelovale kao od papira. Ok ne očekujem za 220 kn neku super kvalitetu, ali za te novce u lokalnim dućanima kupim 10 puta kvalitetnije čizme.
2015 11 24
Ja sam kupila majicu u jednom kineskom dućanu i platila sam je 50 kn (bilo je kao neko sniženje), a ista takva, dakle istaaaa na njihovoj internetskoj stranici kao snižena sa 180 kn na 140 kn tako da, što se tiče robe, mislim da su to obične krpetine pa je moja preporuka radija otić do nekog dućana, probat, kupit.
2015 11 24
Hvala vam.. Da, tako i ja mislim.. Naisla sam na par lijepih stvarcica..cca tisucu kuna bi sve skupa bilo, al skrta kakva jesam, nebi to za zivota prezalila ako nebi bila top kvaliteta :D
2015 11 24
Ma sve su te stranice sa eBaya i tih stranica, kad pogledam Pink pandu, takve cijene boli glava, a sve se može nać duplo jeftinije na drugim stranicama..
2015 11 24
Ja sam bila zadovoljna kupljenim....ali su mi bili poslali krive cipele...jedan detalj na njima nije bio sjajan nego od pliša (a na slici je bio sjajan).Na prvu sam ih htjela zamijeniti ali na kraju sam bila odustala.Kvaliteta im je tako-tako, isplati se uzeti na snizenju, znaju imati cipele po 89-120 kn :D . Ponekad imaju besplatnu postarinu ;)
2015 11 24
Ako uzimaš, uzmi nešto od provjerenih marki tipa Stradivarius, OVS... Znaju imati stvarno dobra sniženja. Ja sam kupila klinkama Iana robicu, i sebi Bershka sandale i još par stvarčica od tih poznatih high street brendova i bila sam jako zadovoljna. Ali zato, dok su mi došle tenisice neke te njihove marke- užas živi, od izgleda, smrada... Skoro sam ih ravno u smeće bacila.
2015 11 24
Uzela W lady tenisice na petu bež za cca 80kn...očaj! Nikad više... 3puta obula deformirao de đon, jajasto sve nešto dok hodam,sabio se...ne preporučujem!
2015 11 25