Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Dom /

Fauna /

DM pijesak za mace

Kakva su vam iskustva s DM-ovim pijeskom za mace? Vidila sam da ima par vrsta, pa koji mi od njih savjetujete? Ili ako imate neki drugi za preporuciti (ali sa povoljnim omjerom cijena/trajanje)? Hvala! :D [:zaljubljen]
2015 11 27
najdraži mi je onaj sitni što pravi kvrgice kad se popiške, taj se može onda i u potpunosti očistiti, onaj bijeli kupim jedino zato što je lagan ahahaha kad mi se ne da teglit vreća peleti su također ok, al mi raznose to po cijelom stanu jer se rastapaju kad dođe mokro na njih pa se poljepi to po šapicama i umulja u dlaku (moji malci su tako malo smotani) Nekak se uvijek vratim dm pijesku koji god probala, osim everclean-a al on je ipak puno puno skuplji od ostalih, pa ne ide uvijek moja mama kupi neki u kauflandu, s mirisom mora kao, i neće ni jedan drugi, kaže da je jako jeftin, lako se čisti i ne smrdi
2015 11 27
i meni je ovaj iz kauflanda skroz ok, odmah se stvore grude na mjestu gdje se maca popiški i lako ga je čistiti, a i cijena je vrlo povoljna, pa ga za istu cijenu možeš češće mijenjati.... premda se moj mačak ponaša kao pesek, on kada mora obaviti svoje potrebe počne mijaukati kao šašav pred balkonskim vratima dok god ga ne pustim da ode van (živimo u kući pa ima svoja mjesta u prirodi) :)
2015 11 27
Ja ponekad kupim u Konzumu onaj najjeftiniji, 11.99 kn ili tako nešto... i nije loš. Ali bolji je ovaj iz DM-a za 19.90. Fino se očisti jer se skrutne u dodiru s vlagom pa te grudvice lako izvadim :-)
2015 11 27
Lidl pjesak za mace 10kg 20kn i spar pijesak 10kn 5 kg. Pijesal odlican, cijena vise nego prihvatljiva
2015 11 27
Potpisujem Ivuuu. Lidl i Spar. Oba odicna!
2015 11 27
Slažem se sa svime napisanim. Ja kupujem u Kauflandu 5 kg za 10kn, Sparu ista cijena i kg, ponekad u Bipi. Taj je bjelkast,laganiji, pa i miješam ove dvije vrste, no, svi imaju isti učinak-upijaju, pa je lako očistiti grudaste hrpice.
2015 11 27
Ja sam kupila u Lidlu isto, samo ne mogu nista reci jer moja macka odbija kakati u bilo koji pijesak. Ona ide van, cak i po snijegu. Ali cini mi se ok, polila sam malo vode i zgruda se, tako da ga je lako cistiti. Ako tko zeli, imam cijelu vrecu za pokloniti, najbolje ako je netko iz Vinkovaca.
2015 11 27
Dm-ov i koristimo, najbolji je..ove ostale frca, kao da bombe baca :D sivi sitni sa bijelom macom na vrećici te onaj bijeli koji je krupniji, njega samo malo dodam u ovaj prvi...
2015 11 27
Hvala na pomoci. :) Probat cemo onda prvo sitni iz DM-a, a ako joj se ne svidi onda prelazimo na Kauflandski i tako dalje. Koje komplikacije oko obicnog pisenja ;)
2015 11 28
Bilo je nema dugo u konzumu na rasprodaji Hello Kitty pjesak za 6kn - 5L , odličan je :)
2015 11 28