Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Šminka /

japansko iscrtavanje obrva

Bok cure. MOlim za savjet. U petak sam crtala obrve ovom metodom. Pridrzavala sam se svih uputa kao sto su mi rekli a i znam jer sam se vec tetovirala. Jucer, 3.dan +, na jednom dijelu obrva mi je skroz otpala boja. Cura mi je rekla da se prva korekcija placa (7-10)dana al ovo da ti 3 dan otpadne ne kuzim. Imate neki savjet sta da napravim= hvala :)
2015 11 30
reklamiraj
2015 11 30
otpala jer nisu išli dovoljno duboko u kožu,,,reklamacije i bez plačanja dodatnog,,,,
2015 11 30
A nekima jednostavno boja ne prima tj brze blijedi..mozda uhcati sa drugom korekcijom :) al cudno da se placa..ja sam dobila cak tri korekcije besplatno
2015 11 30
ja bi to isto htjela probat, ali bas me stra zbog tih stvari :(
2015 11 30
mozda je boja losa evo ja idem u utrak na trecu dopunu. stvar je u tome da mi koza odbija.
2015 11 30
Ili je u pitanju masna koža,mene su na to upozorili,s tim da ja nijednu korekciju nisam plaćala.Sad će biti skoro 2 godine od inicijalnog ucrtavanja,idem opet sve ponovo u 2 mj.boja je samo posvijetlila,dobit ću veliki popust (Prive,Tatjana Damjanović),tako da je ova nadoplata apsolutno nekorektna
2015 11 30
koliko to kosta ?
2015 11 30