Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Trnci u malom prstu ljeve ruke

Od sinoc sam primjetila da mi trni mali prst ljeve ruke, tesko je za objasniti te trnce nisu trnci nego kao da zari ili tako nesto..malo me ta ruka boli do lakta tamo u pregibu i rame sasvim ali sasvim malo..moram napomeniti da sam na proteinskoj dijeti vec 4 tjedna.. svakako planiram kod dr popodne :D proguglala sam sve ali bolje da nisam :( zanima me dali je netko imao takav problem . unaprijed hvala.. pusssaaaa [:poljubac]
2015 12 07
vježbe za kralježnicu pomažu.
2015 12 07
Mislim da je nevezano za dijetu, trnjenje bilo kojeg uda polazi od nepravilnog držanja i neaktivnosti kralježnice
2015 12 07
Vratna kraljeznica, promijeniti jastuk, madrac...mozda tu i tamo koja masaza i kiroprakticar.
2015 12 07
Jesam sinoc i jutros vjezbala..ma zao mi je sad prekinuti dijetu kad mi je krenulo, pitam se dali je manjak kalcija i magnezija jer nisam bas redovno uzimala
2015 12 07
proguglaj malo vježbe istezanja i učvršćivanja, baš za kralježnicu. meni su odlično pomogle, a znala mi je ruka biti oduzeta od sredneg do malog prsta skroz do lakta. Baš taj osjećaj trnjenja. nemam ih na kompu, samo na papiru...uzela sam ih od dečka kad je dobio od liječnika nakon žešće povrede.
2015 12 07
Hvala ti puno Nomad :) idem odmah traziti.. neka me panika hvata od sinoc zbog toga :D
2015 12 07
Ako je jedna ruka u pitanju,moguće da je i karpalni kanal u pitanju. A uglavnom je pitanje vratne kralježnice...
2015 12 07
Guglaj "sindrom kubitalnog kanala". Ljudi to često mijenjaju sa sindromom karpalnog kanala - a razlika je velika. Kod kubitalnog je problem u laktu i trnu mali prst i prstenjak. Kod karpalnog je problem u zapešću, i trnu prva tri prsta.
2015 12 07
Radije umjesto dijete uvedite pravilnu prehranu u život :)
2015 12 07
HMfanica, u pravu si po pitanu problema u laktu... Namjeravah to napisat al me zbunilo tipkanje preko mobitel :)
2015 12 07
Meni se to događa od nepravilnog držanja ruke na tastaturi laptopa (lakat na rubu stola). Prođe kad ispravim položaj, doduše ne odmah, nego kroz nekoliko dana.
2015 12 07
Evo juca sam otisla kod dr i prepisao mi je Knavon 50mg..rekao da to nije nista i da popijem terapiju . a ako dalje bude problema da ce me poslati na snimanje ruke..evo popila sam trecu tabletu i sad mi je super nema trnaca ni zarenja a i vjezbam pomalo :")
2015 12 08
Jesi otkrila što je uzrok?
2015 12 08
Ja sam imala problem s trncima desne ruke,tad sam radila u frizerskom salonu i rekli su mi da mi je ukljesten nerv u vratnom dijelu kicme,tri tjedna sam isla na fizikalnu,terapiju i bilo mi je bolje
2015 12 09