Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Epilepsija i vozacka dozvola

Istina je da je epilepsija jedna od najcescih neuroloskih oboljenja... Zanima me ima li je netko ili poznaje nekoga tko boluje od nje posto ja zelim poloziti. Imam je vec 12godina a zadnji napadaj imala sam prije tri godine. Uzimam terapiju i sve je u redu medjutim zanima me moze li se poloziti vozacki i ima li netko vozacku unatoc epilepsiji...
2015 12 12
za vozački treba proći liječnički pregled. bez tog se ne može polagati i upisati autoškola..trebala bi pitati svog doktora u vezi toga :)
2015 12 12
znam nekog ko ima konvulzije i vozačku dozvolu, i vozi auto, motor i kamion(ne šleper), kombi, a može imati i oružje
2015 12 12
Jedan poznanik isto ima epilepsiju i polozio je
2015 12 12
moj fend nemoze
2015 12 12
Znam da treba proci ljecnicki. Ja sam isla kod svoje doktorice i dala mi je potvrdu da mogu ali je ipak u potvrdi napisala da imam EPI. I moram negdje na ljecnicki sad ovaj tjedan pa me zanima kako to da neki prodju a neki ne.....
2015 12 12
Natalija mozes pitat tog poznanika di je isao na ljecnicki posto sam i ja iz Rijeke pa da odem i ja... Ima vise vrsta epi mozda i to gledaju nemam pojma... Ali posto vec tri godine nije bilo napadaja mozda bi mogla... Neki kazu da neki ne... Negdje sam procitala da treba biti dvije godine bez napadaja i da se moze poloziti uz redovnu terapiju...
2015 12 12
Možeš.....
2015 12 12
Nemogu sori haha malo smo u svađi, pukla ljubav :D
2015 12 13
Ribica kako znas..?
2015 12 13
Trebaju mi vasa iskustva ili vasih poznanika rodbine prijatelja silno zelim polozit i nadam se da cu moc...
2015 12 13
Imam par poznanika koji imaju dijagn.epilepsiju i najnormalnije voze. Piju terapiju i to je sve. Ali mislim da u vozačkoj stoji napomena epi.
2015 12 13
Hvala 😊
2015 12 13
Ja imam isti problem,jos mi je 17 al jako me muci to,ja sam imala napadaj zadnji prije 7 godina,i ukinuli su mi terapije i kao sad je sve super kao da je nikad nisam ni imala ali opet moji doma znaju cesto razgovarati o tome dal budem mogla na vozacki i vec me jako to muci ...
2015 12 14
Ti ces moc jer znam da ti ide ovako... najmanje dvije godine bez napadaja i pet bez terapije.kakve si napadaje imala ? To ti je vjerojatno bilo samo u pubertetu
2015 12 14
1 2