Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Društvena događanja /

Ko o cemu, ja o..

kolinda-barbika
2015 12 22
A nije ne nikako meni vise baca na onu iz Muppeta imaju slicnu frizuru?
2015 12 22
neće most dati nove izbore jer će izgubiti ,valjda su toga svjesni.
2015 12 22
evo rekao upravo na novoj "hrvatska raste" i most=završena priča,znaši ili adz ili novi izbori.
2015 12 22
Tko Majo..Milanovic..Most? Cula sam samo Milanovica da je rekao kako je jedina opcija novi izbori..te da misli kako ce Kolinda tako odluciti posto vidi sto se dogada. Nema iz toga nista...zna se di je Kolinda.
2015 12 22
Opet neki fucking izbori ma zaozbiljno ili nas sve u zdrav mozak??? A majke mi ovo nisu istine
2015 12 22
petrov je rekao kako je suradnja sa sdp završena,sutra bi do 18 sati trebali znati na čemu smo ili adz ii novi izbori,sad karamarko neš mlati,no stavila sam ga na mute.
2015 12 22
xD na mute
2015 12 22
Sada raspust i odmor do Uskrsa... neki ce malo na Maldive neki na skijanje u Prnjavor ima onih sto cekaju za Remetinec i tako svasta nesto
2015 12 22
još da ga i slušamo, dosta ga je gledati xD baš sam se nasmijala...
2015 12 22
Šrinkić je munjevito danas otrčao barbiki s 15 Mostovih potpisa i u 24 sata ce s tzv domoljubima odluciti tko ce nas hebati u zdrav mozak 4 godine(!!!). Jucer nakon sto je SDP pristao na sve njihove ultimatume i ucjene, nisu im htjeli dati potpise i trazili još 7 dana izlike da smisle alibi da odkantaju SDP. Onaj ludi biskup Košić neka bude glasnogovornik nove vlade - totalno su u suglasju u ovoj prevari i ludilu. Bez da se opredjeljujem stranački, toliko je nečasno, lažno i ispod svakog moralnog kodeksa ovako zahebavati 4,5 milijuna stanovnika Lijepe naše. Radi se o šugavom načinu - što ne kažu tko ih je noću zvao? Dokazi? Psihijatar ih nema. Kako jadno. Zvali ih Koljinda i biskupi. Za ovu lakrdiju, spin i laž nisu dobili povjerenje birača. Nisu.
2015 12 22
hahaaha sad jelić fantazira i mlati,haha samo me sramoti..
2015 12 22
Ajme wizz biskupa ne spominji...gledam veceras..pa mi nije jasno o cemu on..jos kao nekakve fb sheme...pa kad sam skontala da je u vezi ove lakrdije..zamantalo mi se! 5 min poslije vidim u crkvi svi obuceni u ratove zvijezda..a svecenik drzi misu sa mačem..e onda nisam znala jel to ovaj nas brani stranku..ili sto se vec dogada..:):) Onda procitam naslov..misa u njemackoj..ali me nebi cudilo da smo i mi dosli do toga stadija!
2015 12 22
ko o cemu ja o kolacima, Brdo, samo da ti javim da sam danas napravila one kokos kuglice sa rumom i keksima, i sad znam zast pravis duplu smjesu ! finooooooo.......Hvala : )
2015 12 22
Suzy...zaista..joj bas sam sretna da si iskusala moj recept! :) <3 Nadam se da ti se svidaju...i da ti nije bilo komplicirano za napraviti.;) Btw. oni mogu stajati vise dana.
2015 12 22