Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Društvena događanja /

Ko o cemu, ja o..

Da,sranje do neba...ja sam se poveselila kad su onu lopinu od Josipe Rimac krenuli procesuirat bar za jednu "sitnicu" od njenih lopovluka i tirade,kad,ono,čitam u novinama jučer....užas i jad od objašnjenja,stvarno nas smatraju ovcama za klanje.Protiv nje je DORH obustavio istragu,a pokreću postupak protiv žene koja joj je dodijelila duplo veći stan od pripadajućeg.Ma,ko je tu lud?Pa nek joj to onda oduzmu,ali jok..dobit će i stan i neće biti ona kriva.
2016 01 22
Već kruže glasine da je Most bi ,zapravo,HDZ-ov projekat za one koji neće glasat za ove dvije opcije zbog razočarenja.(I ja sam među utopistima).
2016 01 22
draga Newenter...ovo su zločinački umovi, Muppet Show, Leteći cirkus M. Pythona, bahata maloumna psihopatska lakrdija ili bogtepitaštosvene, ali da je ovo sve prije godinu dana skuhano u biskupskim kuhinjama skupa s kokoš predsjednicom koja topi čvarke - to je istina preočita. Most je posluzio svrsi i preveslali su birače. I sada su naježili svi liberalni misleći slobodnoumni ljudi multikulturalne orijentacije - ovo postaje eldorado za lopine i fake vjernike i pakao za sve intelektualce i ljude kozmopolitske i liberalne orijentacije koji uvažavaju različitosti i odbijaju vrištati o faking domoljublju. O, ima da preselim u Istru, zemlju milu... :)!!!
2016 01 22
Ako je vjerovat 24sata, samo prvih 4000 novorođenčadi će dobiti taj iznos, tj, toliko sredstava je osigurano. Današnja , friška vijest.
2016 03 13
znači, trebalo je biti vidovit i na vrijeme stati u red 8-) ;) ...!
2016 03 14
Sramota sta se radi... Drage moje posljednjih dana ne mogu reci da sam ogorcena...tocnije ljuta sam..na samu cinjenicu da se ide rezati i stedjeti preko djece :@ Ostavili su besplatan prijevoz za ovu godinu...i sada su oni veeeliki i humani....dok se hvale kako ce se sljedece godine naplacivati...ne svima... Ma nemam rijeci... Cude se zasto ljudi odlaze..cude se demografskoj slici..cude se da je sve vise roditelja sa jednim djetetom... Da samo ukinu vlastita prejedanja na nas teret..bilo bi love za djecu..velicine tri nase drzave... Malo sam rekla..
2016 03 14
> wizardica: > znači, trebalo je biti vidovit i na vrijeme stati u red 8-) ;) ...! ne stat u red, nego bacit se na reprodukciju :P
2016 03 14
Nomad :)....to htjedoh reći...na vrijeme planirati da dođu u ciljanu grupaciju korisnika...! Bože...svasta Je, Brdo - to sto govoris i to sto ce dio pomoći izgubiti socijalna kategorija ljudi i invalidi koji imaju pravo na dodatnu pomoć - to mi je "pomračilo um" :( i ražalostilo me - mislim, koji izbor imaju ti ljudi...?
2016 03 14
1 2 3 4