Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Narudžbe iz e-dućana /

macadamia maska za kosu - ebay

bok svima! ukratko, namjeravam kupiti macadamia masku za kosu preko ebaya, iz britanije. navode da je mjesto slanja paketa Northampton, UK. nigdje pomutnje ne bi bilo da nisam medu negativnim ocjenama pronasla tvrdnju od kupca iz hrvatske, staru oko 6mjeseci, da mu je bas taj isti artikl bio podvrgnut carinjen! po onome sto ja znam, roba se ne carini ukoliko se radi o kupoprodaji artikala unutar europske unije. a i sama sam vrlo cesto narucivala stvari iz UK u vrijednosti od 3 tisuce kuna i bas nikad nisam imala takvo iskustvo. sad mi stvarno nije jasno kako je to moguce, ako je to uopce istina. sto mislite, mogu li ocekivati cestitku zajedno sa maskom za kosu ili su to puke nebuloze? zaboravila sam napomenuti, cijena je 50$ za 1litru maske!
2015 12 29
Imaš tih macadamia maski po frizerskim salonima za kupiti.
2015 12 29
Majo, imas. Al te pola kile kosta kao kila kod ovih.
2015 12 29
Ako šalje iz EU, nema iznenađenja (inače je glupa situacija). Zašto nisi pitala (unatoč onom što piše) odakle paket šalje? Ovako je glupo nagađati. Ako se ispostavi suprotno, dogovorite se da ti vrati novce koliko si oštećena ili ako to ne prođe, otvori Case i prijavi ga eBayu za kršenje pravila u prodaji.
2015 12 29
Ma znam,probala sam ulje,no kakva mi je kosa(suha,oštra,gusta),preskup mi je to sport,pa se držim drogerijskih jer svaki dan stavim na kosu koliko netko ne stavi u mjesec dana.
2015 12 29
maJa2015 hvala ti na savjetu, upravo u hrvatskoj sam prvo pregledala ponudu i cijene no ta razlika u cijeni je stvarno bezobrazna! Cipelitza je sve objasnila Cipelitza bas od tog sellera sam namjeravala kupiti macadamiu, no vidim da seller ima neke negativne ocjene bas za tu masku, ljudi tvrde da je fejk.. kakvom se tebi cini? jesi ju vec isprobala? MaDame hvala ti na savjetima, tako cu i postupiti ako i mene carine. A po pitanju nagadanja - cipelitza je sve objasnila
2015 12 29
Ja svoju uzela pred skoro godinu dana. Original je. Fantasticna. Upravo sam fenirala runo, mirisi mi i kupaona i hodnik i pol sobe ♡. Majo, ak te to tjesi ja popijem bocu ulja u niti dva mjeseca. Ulje sam bas nekidan, ono u spreju od 125ml, na pumpicu mi nis ne radi kosi a kosta duplo, u ljekarni lavanda (ilica i petrinjska) platila samo 156kn. Prije kostalo 196kn. Tak da nisam isla prek ovih s ibeja. Al maska se fakat isplati i vise nego.
2015 12 29
onda super :D jos mi samo reci jel ti dosla brze nego sto je bilo predvideno?
2015 12 29
Cetvrti dan me docekao papiric da je nekaj stiglo za mene. Peti dan ujutro sam digla masku. I platila carinu odmah na salteru. I ganjala povrat od ovih. Pazi, tri tjedna sam se natezala. Ali i dobila svoje. U pravilu stize sve u 7 dana. Ako kasni to je dan dva. Ne vise.
2015 12 29
hvala ti! upravo sam ju narucila :D preostaje mi samo cekati za sad. jos san te htjela pitati, citam iskustva drugih ljudi, i dosta njih se zali kako je jako tesko masku isprati sa kose (?) ali mnogi navode da su sa maskom u potpunosti zaboravili na problem sa "paperjem" kako ga ja nazivam, odnosno onom mladom kosicom koja strsi na sve strane i opire se svemu sto bi ju trebalo ukrotiti. koliko se sjecam, kada sam stavljala masku za kosu i na tjeme, onda bi mi se jako brzo kosa mastila, ali na koji nacin da obuhvatim i tu mladu kosu, a da mi se kosa ne pocne mastiti brzo? moze li biti da su oni samo pretjerali kolicinski sa nanosenjem maske? kako ti to radis? savjetuj me molin te!
2015 12 29
Moja kosa je suha i kovrcava. Pola kose je u paperju, moja s eobnavlja i raste ko sumanuta. Tako da meni masnoca te maske fantasticno odgovara. Glavu naopako i masku ( kosa na pola ledja - cajna zlicica dovoljna) od vrhova ka sredini. Procesljam i kopcom zauzdam. Drzim ju sto duze mogu. I po sat vremena. Pise 7 minuta minimalno. I da, svaku masku ispirem mlakom vodom, prvom iza hladne. Prevruca voda ju ispere da gubi svrhu uopce koristenje maske i forsira kosu bezveze. Kosa je glatka nije masna. Neki mozda ne kuze razliku jer iza maske je fakat divna. Naravno, kod mene to kratko traje i trebam zato i ulje u spreju. Kad ju peglam uljem ukrotim satelite mlade kose. Kad je kovrcava sva sam u satelitima :D Frendice s masnom kosom su se zalile da im je preteska. Pa ju nanose samo na vrhove. Trecinu kose. Ne idu ka korijenu.
2015 12 29
Je, to je to ulje.
2015 12 30