Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

HERBALIFE iskustva

Ima li koja cura iskustva s Herbalife shakovima za mrsavljenje?
2016 01 04
predobroooo..vrijedi svake kune.ja nisam imala potrebu za smrsavit ali sam pila šejkove kad sam bila trudna i kad sam dojila..moj muž je pio radi mršavljenja i dobro je smršavio..i što je najbolje kilogrami se ne vraćaju
2016 01 04
kako se krecu cijene toga? koliko mjesecno treba izdvojiti ? ja bih htjela smrsaviti par kg :)
2016 01 07
prodavanje magle. manje papati i tjelovježba :)
2016 01 09
Ja koristila, naglo smrsavila i kad sam prestala koristit vratilo mi se duplo bez obzira sto sam pazila na prehranu..
2016 01 11
Ja sam u 10 dana smrsavila 3 kg. Pijem ujutro kavu , onda sejk, rucam normalno( sarme, teletinu i spinat...) veceram sejk. Nisam gladna ali pijem puno vode i zelenog caja. Lalaaa mislim da je sejk oko 350 kn , ali ja ga placam 220 kn jer mi prijateljica tamo radi i traje 10 dana. Medutim rekli su mi da mogu kupiti whey protein od soje sa okusom cokolade ili vanilije . Puno jeftinije , a ista stvar. Po obroku koristis 2,5 dl nemasnog mlijeka i 25 g whey proteina
2016 01 11
sve je to divno dok se koristi, problem je kad se prestane :D
2016 01 12
A valjda kada dodes do zeljene tezine poanta je da jedes manje nego prije da ne bi opet natukao visak kg. Nista ti nece pimoc ako ne jedes mjesec dana , a onda mjesec dana jedes bureke, tople sendvice, pizze itd. Treba paziti i priustiti si jednom tjedno losu hranu. Poanta je sto zelis
2016 01 13
Mandarinicaa Da nece nista pomoc ako jedes nezdravo, herbalife je ucinkovit ali nije cudo. Ljudi misle da ce pit Herbalife i hranit se i zivjet kako hoce i sve ce bit super! Nema nista do zdrave hrane i tjelovjezbe. Ja iskreno smatram da je herbalife nepotreban, tesko da mi netko moze rec da taj prah iz vrecice je zdrav.. Zato ni ne pijem nikakve dodatke prehrani niti proteine. Samo puno piletine puretine povrca i teretana :)
2016 01 13
Vekica to je savrseno, hraniti se zdravo. Medutim ja sam dobila 15 kg zbog problema sa hormonima i sada moram to skinuti, a za to mi je herbalife idealan. Kada dodem na svoju tezinu onda cu prestati to piti i normalno jesti. Herbalife nije nikakvo cudo to je samo protein od soje. To svatko tko trenira pije kao dodatak prehrani. Sada cu umhesto herbalife kuputi protein koji je 5 puta jeftiniji i nastaviti piti. Vec sam skinula 4 kg.
2016 01 13
Da se razumijemo pod normalno hraniti ne nislim.na junk food nego zdravu uravnotezenu prehranu u kombinaciji sa teretanom
2016 01 13
Bravo zelim ti svu srecu da uspijes skinuti koliko zelis. Ako ti smijem sugerirati samo da ne uzimas od MyProtein-a. Pila sam ga kratko vrijeme sa deckom cca 2 tjedna i on i ja smo imali problema sa probavom i grcevima u zelucu pogotovo ja. Najjeftiniji su, al koliko para toliko i muzike. Znam dosta ljudi piju od Solgara i kazu da su jaako zadovoljni njihovim whey proteinom. Mozes ga naruciti sa iHerba. Nadam se da sam bar malo pomogla ako ne tebi onda jos nekome :)
2016 01 13
Znam , hvala ti. Muz mi je sportas pa znam dosta o dodacima prehrani. Ovdje je bitno da je protein od soje, a ne od sirutke . Sada kada krenem u teretanu pocet cu piti i glutamin. Whey protein ti je brzi protein. Pokusaj s nekim drugim . pokusat cu naci link i staviti ti da vidis sve o proteinima.
2016 01 13
Hvala ti puno, bas sam pogledala. Ja sam rodeni skeptik, moram sve preispitati barem 150 puta :D Ako je muz sportas onda fantasticno, nemoj mene slusati :P
2016 01 14
Citam i slusam. Volim cuti savjete od svakoga, sabrati i donijeti odluku. Hvala
2016 01 14
1 2