Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Mobilni aparatić

Sitacija je ovakva. U teenagerskim danima sam nosila fiksni aparatić, do svoje 18-te godine. Zubi su se lijepo poravnali, ali sad sam primjetila da mi dvojke na donjoj čeljusti idu lagno prema van. Jel tko upoznat kako se danas cijene vrte za mobilne aparatiće? Znam da svaki ortodont/stomatolog ima svoje cijene, ali bar okvirno da znam. I bilo bi super kad bi mi netko dao preporuku od nekog dobrog i jeftinog stomatologa u Zagrebu. Hvala :)
2016 01 07
Dobar i jeftin ne idu skupa..
2016 01 07
tražim savjete i informacije... komentar je na mjestu, ali nije mi baš od pomoći
2016 01 07
Zao mi je...ja sam svoj mobilni dobila odmah nakon skidanja fiksnog-i začudo ovaj moj ni mi naplatio..
2016 01 07
ako si platila fiksni to sve ide u tu cijenu
2016 01 07
Meni je takoder bilo tako, ali zbog umnjaka koji su rasli krivo ... izvadila sam ih i sada je sve na mjestu, samo sam se trebala malo prije pokrenuti mozda da poslikas zube i izvadis ih, to ce biti jako pametno potrosen novac
2016 01 08
matea664 trenutno imas najnoviju tehnologiju nevidljivog aparatica. ja sam isla na konzultacije i cijena za moje zube iznosi 10 000 kn . prozirna navllaka koja se mjenja svaka 2 tjedna, otprilike 8 mj bi trebala nositi. potpuno je nevidljiva na zubima i navdno jako ucinkovita. to bi preporucila curama koje imaju bas problema s iskrivljenjem a ako ti imas samo 2 zuba koji su ti u problemu i samo donja celjust onda ti je cijena puno jeftinija.
2016 01 08
sunshinenow, nisam razmišljala o tome.. možda stvarno je zbog umnjaka, ali grozim se vaditi ih : / matea, kod koga si to bila?
2016 01 08
krešimirov trg 17,fiziodent , telefon- 460 2527 sad sam gledala svoju uputnicu i navlake se zovu invisaling, tako da si možeš proguglat.
2016 01 08
oke, hvala ti :)
2016 01 09
ništa ne boli, a rijesis se muke :)
2016 01 10
Ja sam isto nosila aparatic, nakon sto sam ga skinula odmah mi je moj ortodont dao mobilni plasticni ratainer koji se samo navecer nosi. Mozda godinu dana nakon sto sam skinula aparatic gornje dvojke su mi isto tako se lagano okrenule prema van, to se jedva primjeti ali osjetim jezikom. Doduse to je bilo to ne nosim ni jedan ni drugi vec dugo i nije se pomaklo. Nakon aparatica je normalno da se zubi mrvicu popremjestaju i prilagode. Nema potrebe za brigom :D
2016 01 20