Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Šminka /

Ugradnja trepavice Zagreb

Bok cure, voljela bih otici na ugradnju trepavica, zanima me vasa preporuka. Moze biti salon, ali isto tako i privatno :) kolika je cijena, koliko vam traju itd.
2016 01 15
ja isto pratim temu, zanima da li je istina da naše trepavice otpadnu kada ekstenzija ispadne? :/ btw. @maza2206 čula sam da je dobar Beauty centar D&D u Ilici 60 :)
2016 01 15
Bok, ja ti mogu preporučit Clarita Studio u Dubravi, kada je akcija je 200 kn prva ugradnja, inače je 300 kn, a svaki dolazak je jeftinij kada ih popravljaš..:) Meni su super napravile, a i mojim frendicama i stalno imaju akcije. Možes ić na facebook na njihovu stranicu pa si pogledaj ako ti se da..:)
2016 01 15
Hvala cure!! Sisters5 koliko cesto ides na nadogradnju? :)
2016 01 15
Ja ti idem svaka 3-4 tjedna, sad sam bila nakon 4 tjedna jer ranije nisam stigla, al mi se trepke stvarno dobro drže i nije mi ih ni dotad puno poispadalo..:)
2016 01 15
Imas li mozda link facebooka ili nesto? Ne mogu nikako naci
2016 01 15
Stellica02, trepavice ionako padaju, to je skroz normalno, ekstenzije se ljepe na prirodnu trepavicu i kad prirodna ispadne s njom ode i ekstenzija. Znam da se cure žale da nakon skidanja ekstenzija su ima prirodne trepke grozne, moje su bile kraće, al su se za par tjedana vratile na prirodnu dužinu. I sad kao da su bolje nego prije, zahvalne jer sam skinula ekstenzije :D Ako imate osjetljive oči dobro razmislite, higijena oka nije ista s ekstenzijama pa su moguće upale. Meni su se počele palit žlijezde u očima pa sam ih skinula. A bome ni spavanje nije isto, posebno ako volite spavat na trbuhu :D
2016 01 15