Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Šminka /

Dose of colors ruž

Drage žene, našla sam na nekom tutorialu savršen ruž (kakav već duuugo tražim) marke Dose of colors. Iskreno, do jučer nisam ni bila čula za tu marku. [:sramezljiv] Zanima me, postoji li ikakvo mjesto u Hrvatskoj gdje se može kupiti taj ruž? Ako nema u Hrvatskoj, odakle vi naručujete (naravno, ako uopće ima netko tko ga koristi)? Opsjednuta sam ruževima i kada se ''zaljubim'' u određeni, moram bilo kako doći do njega. [:jezik] Hvala unaprijed! [:zaljubljen]
2016 01 15
"Opsjednuta sam ruževima i kada se ''zaljubim'' u određeni, moram bilo kako doći do njega" - Same here :D Ja najčešće naručim s original stranice ako ga nema kod nas za kupiti, a ne znam kad sam zadnji put kupila neki u Hr :D Dose of colors shippa u Hrvatsku, ali je oko 20-ak dolara pa ako ti nije skupo, ne znam ima li ga kod nas, nisam nigdje vidjela
2016 01 15
Cure, hvala vam puno! :) Obično kupujem Mac-ove, ali nisam naišla još na ovakvu nijansu kao što tražim. je, skupo mi je dati toliko za poštarinu, ali s obzirom na to da ga tolikom želim, stavljat ću si novce sa strane pa kad skupim (ako ga u međuvremena ne nađem na krpicama :P), naručit ću si. Ne mora to biti odmah danas, ali da si ga do ljeta nekako kupim. :) :) Još jednom, hvala vam. :)
2016 01 15
Dobro izgledaju!! :) Ja inače koristim samo matirane ruževe, ali bih mogla probati i ovo. :) Ovaj od Dose-a se zove Soft touch. Ovako ne izgleda ništa posebno, ali sam vidjela na tutorialu od jedne ženske - stavila je tamnije olovku oko usta i kao bazu pa preko ovom nijansom- Nešto savršeno! :)
2016 01 15
Ovo su isto sve mat ruževi - liquid matte, ja isto samo takve koristim, ne skidaju se :D Samo što ja drmam po ciklama boji, ali lijepa ti je ta soft nijansa, inače ga curke stave onako samo na sredinu usana pa super izgleda :D
2016 01 15
Heh, i ja obožavam te tamnije boje. Baš sam nedavno nabavila Smoked purple - Mac i oduševljena sam njime. Zato sam i htjela sad neku svjetliju nijansu pa me ova oduševila. Da, da, baš tako. Po sredini usana taj ruž, okolo olovka. Najbolja prijateljica se udaje u 6. mjesecu i baš mi ta nijansa treba za tad. Morat ću je nabaviti. :)
2016 01 15
Savršen je!! Sretno s nabavom, možda da probaš s još curki dogovoriti narudžbu pa podijelite poštarinu :D
2016 01 15
Bome je! :) još ja pomalo bljedunjava pa mi to super kombinacija! :) Hvala ti puno! :) Da, razmišljala sam o tome. Skupit ću koju kunu sa strane pa ću tražiti suučesnice u tom zločinu! :) :) Imaju mi još odličnih nijansi pa bih si naručila više od jednom, što i nije tako jeftino. :P
2016 01 15
drage cure, dose of colors, Stila i LA splash tekuce ruzeve koji su veoma popularni u americi, i kod blogerica, kao i ove normalne Dose of Colors ruzev imate kupiti na beautybay.com, postarina je besplatna nakon potrosenih 20 eura, paketic uvijek stigne u roku tj dana. Definitivno najdugotrajniji ruzevi i predivne nijanse.
2016 01 15
Hvala Maja, nisam ni znala za tu stranicu :D O ne, imaju i Anastasiu, bankrotirat ću.....
2016 01 15
Joooj, hvala tiii! Oh, happy day! :) :)
2016 01 15
No, nemaju tu moju nijansu. :( Već ću nešto smisliti.
2016 01 15