Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega kose /

Uništena kosa- POMOĆ

Cure, molim pomoć i savjet. Bila sam brineta i ofarbala kosu u plavo. Super mi je samo mi je kosa uništena i suha. Dajte mi savjete kako da oporavim kosu i nahranim. Olaplex znam. Osim toga. Hvala
2016 01 15
Pozdrav, napravi mix, od 2 zlice maslinova ulja,1 zumanjce, zlicicu meda i par kapi limuna.Eto pravi pakung koji kosu nahrani.L.p.😄
2016 01 15
Sta limun ne isušuje kosu?
2016 01 15
Limun posvjetlljuje ton plavoj kosi, po izboru se stavi u pakung.
2016 01 15
Kokosovo ulje je suuuper za obnoviti kosu,namazati navecer i ostaviti preko noci...
2016 01 15
Slažem se za kokosovo ulje, definitivno! Nakon prve primjene ćeš vidjeti rezultate.
2016 01 15
Hvala cure. Upravo sam stavila prvi pakung masl.ulje, zumanjac i limun. Sutra cu navecer probat kokosovo ulje. Hvaaalaaaa
2016 01 15
Ošišaj mrtve vrhove, pa onda kreni s oporavkom, Koristim ovu domaću masku što je mariola napisala ali ne koristim limun. Macadamia, Keune keratinska maska, svako pranje na vrhove kose stavi ulje, za zaštitu koje god dobro je.
2016 01 16
Hvala cure. Osisala sam vrhove, ali cijela kosa mi se unistila , pa je zelim oporaviti i ostati plavusa. Imam Keune masku za plavu ostecenu kosu i dosta je jaka. Sada cu uz nju stavljati i ove maske
2016 01 16
I ja sam iz crvene isla u plavo pa sam blajhala i cijela kosa mi se ostetila.Naravno da mi je to dosadilo pa sam otisla u smede. Ja trenutno koristim d Schwarzkopf GLISS hair repair sa keratinom u spreju ( moze i na mokru i na suhu kosu) i Schwarzkopf GLISS KUR hair repair isto moze na suhu i morku kosu i odlicno mi je za rascesljavanje i korisim kokosovo ulje i arganovo ulje .Po mom bolje mi je arganovo.
2016 01 16
probala sam svakakve maske, sigurno sam više novaca dala na kosu nego na odjeću i kozmetiku skupa i plavuša sam tako da mi vjeruj kad ti kažem da je garnier regenerator ultra damage spas za moju kosu. također schwarzkopf gliss hair repair u spreju (onaj ljubičasti) spašavaju. super je i aussie 3 minute miracle.
2016 01 20
curke pomoc!!! bila sam kod frizerke ifarbat se u sivo,posto sam imala smedu kosu sa blu ombrama isla mi je sve skoro blajhat drzala mi je 40 minuta i poslje prosla malo sa ffenom po foliji...kosa mi je unistena :( pola je spaljeno pola smo sisali nezam sta da radim a ne zelim ju sisati toliko dugo sam ju pustala...mogu je njegovat s necime da se ne moram sisat toliko mi je zao kose...nekaka pomocc
2016 08 10