Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Šminka /

Molim kakva su vam iskustava

Zanimaju me iskustava cura i žena koje koriste Catrice tekuće pudere...
2016 01 17
imala jednom i dobar je,dobro pokriva.ništa posebno,ima boljih ima i gorih.ne znam više točno koji sam imala.
2016 01 17
Ma super su ko i essence za cijenu su vrh
2016 01 17
Imam Catrice Even skin tone i ne bih ga preporučila. Za ostale ne znam.
2016 01 17
Koji je puder dobar za masnu kožu? Koristila sam od Max Factora onaj matt i nije mi bio nešto. A od Essence matt, za koji mi je prodavačica rekla da je kao super, mi je grozan i lice mi bude ful masno ako ne stavim onaj bijeli matirajući puder/prah ili kako se već to zove :O
2016 01 17
Anamarija02 za masnu kožu ti je odličan Manhattan Powder Mat (crna tubica, košta oko 54 kn, a na sniženju se nađe i za manje), vrhunski puder za male novce :) Odlično matira, super prekriva, ja sam ga tek nedavno otkrila, a frendica ga koristi vec 3, 4 god i obje smo oduševljene i drži na licu dok ga ne skineš, a dugo je mat i ne isušuje lice :)
2016 01 17
ja sam koristila Catrice All about matt i dobila alergiju, oči su mi bile oteknute i mastio mi se jako ..meni ne paše a imam osjetljivu kožu i normalno do suho lice...isto takvu sam alergiju imala i sa essence...a max factor onaj 3 u 1 mi je bio super također i maybelline Fit me...:)
2016 01 17
@ninnicanova hvala! isprobat cu :D
2016 01 17