Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Kako ste izliječili karcinom? Kanabis?

Ispričavam se što otvaram dvije teme za redom, no ovo mi je jako bitno. Htjela bi čuti iskustva onih koji su svjedočili pobjedi nad ovom groznom bolešću. Što ste koristili? Koje je vaše mišljenje ili iskustvo s kanabisom?
2016 01 17
Baka-karcinom se hrani aminobjelancevinama-izbacit meso Procitaj o sodabikarboni
2016 01 17
Moja mama je presla samo na sirovo povrce a ja vjerujem samo u marihuani i sodabikarboni. Vidit cu kad i ja dobim rak sta cu jer mi je u genima,sa mamine strane svi od njega mladi umrli
2016 01 17
To je doktor za kojeg sam čula da je puno ljudi pomogao, odgovara čak i na upite putem fb, daje precizne prognoze i ima svoje metode liječenja, ne košta vas pitati. Pozdrav i sretno
2016 01 17
Riječ je o karcinomu želuca, pa je problem u unosu hrane kroz usta. Bolesnik ništa ne jede na usta. Ali recimo stvari poput ulja kanabisa, sodebikarbone bi mogle proći.. Čak sam čitala za medicinski petrolej
2016 01 17
Kako primjenjujete sodu bikarbonu?
2016 01 17
Ne znam sada..ali prije otprilike 3 godine imao je seminare po Hrvatskoj. U Opatiji. I oni koji su ga slusali bili su odusevljeni. I sto je najvaznije dobili su nadu. Bitno je koliko vas djed ima volje za zivot. A ako nema...vi mu je dajte. Najgore moguce je da mu svaki dan netko pokazuje koliko je bolestan. Suzama. Smijati se,bodriti..i ne pokazati koliko vam je tesko. Koliko god vam bilo tesko.... Sretno
2016 01 17
Koliko godina ima osoba oboljela od tog karcinoma?
2016 01 17
U vapeg djeda je prognoza loša i najvažnije je da se ne pati i da ga ništa ne boli i da što bezbolnije i sa što manje trauma kroz to prođe.
2016 01 17
- promiješati jedan dio sode bikarbone s tri dijela javorovog sirupa - zagrijavati i miješati na vrlo laganoj vatri 10 minuta - uzimati 3 čajne žlice dnevno tokom 1-2 mjeseca - tokom ove terapije izbjegavati meso, šećer i bijelo brašno
2016 01 17