Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Dr. Ladavac Pula! Pomoc!

Cure i žene, ako je koja od vas kod ginekologinje Ladavac u Puli, molim vas recite mi kako da dođem do nje telefonski...na internetu sam pronašla da je telefonsko naručivanje od 10:30 do 12:30 u jutarnjoj smjeni i od 17:30 do 19:30 u popodnevnoj. Zovem pol sata već, ali uzaludno...a trebam ju da pitam uopće da li primaju nove pacijente jer sam nedavno doselila u Pulu...i trudnica sam u prvom tromjesecju tak da mi stvarno treba ginekolog. Pomozite ako nešto znate! Hvala!
2016 01 18
Možda danas rade popodne, bez panike, polako. Ako ne dođeš do nje do nekog budeš došla, a ako gori trči na hitnu
2016 01 18
Pozdrav, evo ja sam iz Pule..pa mozda pomognem... Jedini nacin je da u radno vrijeme odete tamo i narucite se jer telefon je u tim ordinacijama nasim uzaludan... Znam da vam nije bas prakticno setati gore dolje ali nazalost samo vam to preostaje...
2016 01 18
Mislila sam da zato postoji određeno vrijeme u koje se može nazvati i naručiti...znači preostaje mi samo otići osobno tamo. Probat ću tak onda, nadam se da primaju nove pacijente jer sam o dr. Ladavac čula najbolje preporuke...hvala vam na pomoći!
2016 01 18
Mislila sam da zato postoji određeno vrijeme u koje se može nazvati i naručiti...znači preostaje mi samo otići osobno tamo. Probat ću tak onda, nadam se da primaju nove pacijente jer sam o dr. Ladavac čula najbolje preporuke...hvala vam na pomoći!
2016 01 18
Super je ali je spora za poluditi,samo da znate i tiha jako tako da dobro slušajte kada priča...
2016 01 18
Ja sam sestra tako da ako Vas nešto muči slobodno pitajte,,,
2016 01 18