Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Šminka /

Kistovi za šminkanje, savjet

Cure, kako perete svoje kistove za šminkanje i koliko često?
2016 01 19
hej! sorry što ti upadam na temu, ali vezano je za kistove isto hehe :) s obzirom da koristis kistove, da li mi mozes reci di mogu ( i koji) kupiti kist za nanosenje tekuceg pudera (ona kao "bockalica") ? :) znam da ima od mac-a, ali je uzasno skup :)
2016 01 19
Bok, super je uloziti u pravu tekucinu za ciscenje kistova (npr macova), ali isto tako se i mogu oprati blagim samponom za kosu. Ja svoje perem jednom tjedno, iako mislim da bih trebala cesce. :)
2016 01 19
ma ne bi narucivala to prek ebay-a.. znaci mogu ga u mulleru naci? koja je cijena?
2016 01 19
Stelica, bockalicu imaš u BIPI, dobra je :) Kistove perem tvrdim sapunom, bockalicu i kist za korektor nakon svakog korištenja, ostatak svakih par dana.
2016 01 19
A na tu bockalicu misliš, ja kontam.. :-) moja sestra je kupila u mulleru prije ljeta i bila je nekih 30tak kn, možda par kuna dole, al joj se raspala..gea piše u bipi, probaj tamo skicnuti
2016 01 19
Ja kistove perem šamponom za kosu i super mi očisti, a kistovi poslije budu mekani i mirisni. Jednom tjednom prati ih je i više nego dovoljno (ukoliko ih koristi samo jedna osoba). Moj vam je savjet da ne uzimate kistove sa pravom dlakom. Kao i vaša kosa tako i ta dlaka upija sve što se nađe na tom kistu tako da se manje nanosi na kožu.
2016 01 19
Ja imam IQ kist iz bipe i super je, ni jedna dlacica nije ispala :)
2016 01 19
stellica ja sam narucivala bockalicu prek e-baya i odusevljena sam!! stvarno je super, i za razliku od mnogih kistova ne ispadaju dlacice a cijena je bila smijesna :D kistove perem samponom normalno pod toplom vodom i budu savrseno cisti ;)
2016 01 19
Nakon peruckanja raznim šamponima jedna naša krpičarka/blogerica mi je savjetovala DenkMit sapun za otklanjanje mrlja. Malo je reći da sam oduševljena :)
2016 01 19