Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Kasni mi....

Kasni mi menstruacija 3 tjedna!!! Radila sam 4 testa na trudnoću,svi negativni.. Naručena sam kod giekologa 5.2. tek! Ako ima itko slično iskustvo nek mi napiše što se desilo!!?
2016 01 21
Nunaaaa...ninaaaa... rodila buš sina :)
2016 01 21
ne mora znacit, meni je jedno vrijeeme bilo 2 put mjesecno i onda je 2 mj nije bilo, mojoj sogorici je 3 mj kasnila i sad je opet normalno, stres, umor, zivciranje.. sve to utjece
2016 01 21
I meni je ovaj mjesec kasnila dva tjedna. Bila sam pod stresom al eto napokon stigla. Nikad do sad mi nije kasnila i stvatno sam se preplasila. A narucena kod ginekologa 03.02. Dosla kad sam se najmanje nadala.
2016 01 21
Vjerojatno ti kasni od živciranja. Prvo ti je malo kasnila zato što si možda bila pod stresom, prehlađena ili nešto slično, a sada ti kasni jer je iščekuješ stalno i pod velikim si stresom. Meni je samo jednom tako kasnilo (3-4 dana max.) i nisam imala razloga za brigu, ali me brinulo što ne dolazi. Čim nije došlo isti dan, ja se počela živcirati. Jedan test bi mogao pogriješiti, no čisto sumnjam da bi 4 mogla...
2016 01 21
jel imaš možda problema sa štitnjačom?od nje ti to zna biti...bar je meni tako
2016 01 21
Meni uranilo 15 dana..bljuf
2016 01 21
BetaHCg se pocinje lučit odmah nakon oplodnje a na njegovo postojanje u urinu reagira test na trudnoću . Pa prema tome kao sto je rekla Maja jedan test bi mogao zakazat al 4 nema šanse! Prema tome trudni niste... Sad samo šaku normabela i cekat na 5.02. Strpljen spašen . Sretno
2016 01 21
Nina nana nebu sigurno..imam več 2 sina :-) Bojim se užasno da nije endometrioza .... Lakše mi je malo kad čujem da je i tebi masandra kasnila pa si dobila...
2016 01 21
vjerojatno imate neki problem s hormonima. obavezno napravite nalaz hormona štitnjače.
2016 01 21
Hvala cure na savjetima,svakako hoću !
2016 01 21
Da si trudna , test bi bio pozitivan jer bi ti beta bila dovoljno velika nakon najvise tri dana nakon izostanka menstruacije. Tako da nisi sigurno trudna. Vjerovatno ti kasni zbog stresa ili su ti mozda hormoni malo podivljali. To ce ti reci ginekolog. Ne brini svima se to dogada.
2016 01 21
Ne moze ovo biti endometrioza samo zbog kasnjenja,kao sto receno kasnjenje dogada se skoro svima ponekad. Sada sam guglala tu bolest, pa to su sasvim druge i teze simptome.
2016 01 21
Da Svjetlanagoran, ovo iscekivanje je najgore. Eto nadam se da ce i tebi uskoro stici Ja imam i problema sa stitnjacom vec godinama, ali mi nikad nije kasnila.
2016 01 21
Moguće je da dođe do anovulacijskog ciklusa. Sjetite se jeste li imali ovulaciju ili niste. Ako niste tjt.
2016 01 21
1 2