Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

NOVE KRPICE-pitanja i oodgovori

Katastrofa...ako ostane ovako,odustajem! Toliko je zbrckano ,nefunkcionalno,nije mi jasno cemu ovako nesto. Novo ne znaci nuzno bolje. Netko je prilicno zeznuo stranicu :(
2016 02 01
Zar ne mozemo na novim krpicama pretrazivat prema cijeni od najnize ...?
2016 02 01
Dajte cure informatičarke, udružite se, napravite stranicu koja FUNKCIONIRA, ima smisla i tu je ZBOG KORISNICA. Prva se selim k vama, a vjerujem da je takvih kao ja TISUĆE. Ovo je sramota što su napravili od stranice; umjesto da su samo malo poradili na staroj, poradili su na tome da od nas naprave budale. Ekskjuz maj frenč, ali j.b. se Eriki za nas, dok god joj lovica kapa, ona zadovoljno trlja ručice. Moj konačni zaključak; ovo je totalno sranje!
2016 02 01
Pitanje vezano za kolekcije... Dali jos mozemo pronaci kolekcije koje smo kreirali...ja ih vise ne vidim na profilu kao nekada.. :( U nekima sam imala artikle koji su me zanimali...sada ne mogu vise naci ni kolekcije..ni te artikle...kao ni kolekcije drugih korisnica... A popularne kolekcije su vidim iz prahistorije...novijih uopce nema...
2016 02 01
> AndreaKod: > dok ne sredite tagove nita od trazilice > pa neke od vas najglasnijih ste koma > od tagova za jedan predmet ima: novo, staro,noseno, nenoseno, ozbiljno, strogo, lezerno..... i to sve za jedan predmet Andrea, ovo sto pišeš nije točno. Problem tražilice nisu prekobrojni tagovi nego LAŽNI i KRIVI tagovi. Toliko dugo dok netko koristi i 25 tagova da bi vjerno i detaljno opisao svoj predmet i ne koristi pritom lažne tagove - ne predstavlja nikakav problem za tražilicu. Problem tražilice su krivo tagirani artikli i dovoljno ih je i ovih bijednih 5 sada ponudjenih - ako na njima netko upise: zara, mango, bershka, hm, topsop nastaje problem. A to se radi ovdje. I to je problem za koji ova stranica ne daje rješenje - sadržaj, a ne količina tagova.
2016 02 01
Upišem u tražilicu jakna 48 i izbaci mi svaku jaknu koja u opisu ima broj 48 (dužina rukava, prsa, broj mucica....) Što s tim?! Ima li tko rješenje?
2016 02 01
Na stranu da nova verzija ima brdo grešaka i nepregledna je, pitanje: Kad ostavljam povratnu nekome, šta je kupljeno, a šta prodano? Bilo je lakše kad sam prije stavila da ostavljam o kupcu ili prodavaču. Ovo me zbunjuje skroz :S Sad je valjda obrnuto ili? Kupljeno znači da sam ja kupila od te osobe ili ona od mene? Tnx
2016 02 01
Nemaju filtere u tražilici danio - ne znam kako pretraživati, a da mi ne izbaci stotine nepotrebnih stvari. Zato je ograničenje na 5 tagova glupo i nelogično jer netko ce u samom opisu artikla napisati razne parametre (od mjera do...), koje ce tražilica izbaciti. Osnovne postavke kako tražilice, tako i drugih opcija nisu dobro definirane - zato ovaj kaos :(
2016 02 01
Ni ja se ne snalazim na ovome vise.najbolje bi bilo da se vrate one stare krpice jer ovo je prelose,pogotovo ako je netko preko mobitela :/
2016 02 01
Dakle mi na mobu nemamo nitko broj pored razgovori? Bemtijavakustranicu ]:)
2016 02 01
> smisnamala: > Dakle mi na mobu nemamo nitko broj pored razgovori? > Bemtijavakustranicu ]:) kakv broj kod razgovora? nemam to ni na kompu... :O
2016 02 01
Ni ja nemam broj kod razgovora...možda smišna misli na broj objavljenih postova koji se prije vidio ispod nicka svakog korisnika...?! Toga isto nema.
2016 02 01
ja ne mogu ni otvoriti razgovore preko moba hahahah klikam klikam i ništa, a vi? x-)
2016 02 01
ha nemam pojma, bude se smisna javila... (koji je ovo user od verzije :s) Mogu otvoriti razgovore preko moba. čak mi je i bolje preko moba. ,:(
2016 02 01
> wizardica: > Nemaju filtere u tražilici danio - ne znam kako pretraživati, a da mi ne izbaci stotine nepotrebnih stvari. Zato je ograničenje na 5 tagova glupo i nelogično jer netko ce u samom opisu artikla napisati razne parametre (od mjera do...), koje ce tražilica izbaciti. Osnovne postavke kako tražilice, tako i drugih opcija nisu dobro definirane - zato ovaj kaos :( Ma baš sam razočarana :( Definirali su to da smo mi za njih budale :s I ovaj smajlić izgleda kao da mu cure šmrklji, a ne suze :'(
2016 02 01
1 2 ... 13 14 15 16 17 18 19 ... 33