Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

NOVE KRPICE-pitanja i oodgovori

Svaki dan mi se pojavi otprilike u deset do ponoći i traje do par mina iza ponoći. Pretpostavljam da je to vrijeme za reboot or whatever.
2016 02 04
> Winxica: > Samo dvije stvari me jako smetaju > - ne mogu primati , otvoriti niti slati poruke > - ne mogu dodati novi artikl......ma uopće se neće pokrenuti ta opcija......kak da je sve zabetonirano... O kojem se browseru radi i jeste li pokušali prilagoditi programčiće za blokiranje reklama?
2016 02 04
Zakaj nema jednog stopala? :') šalim se ..haha, ne treba odgovor, rad na str je bila i moja pretpostavka ;)
2016 02 04
jedan prijedlog: - zatamniti temu ako je komentirana nakon zadnjeg posjeta (bilo na starim) i napraviti da bude mogućnost skociti odmah na zadnju stranu. Dovoljno muke je sa skrolanjem :D i eventualno, popis stranica staviti i na vrh hvala :P
2016 02 04
> NomadOrganic: > Pojavljuje li se i vama sakata teta koja vješa veš? :o Da...meni isto...kako je Ivancica napisala...oko 11-12 svaku vecer..
2016 02 04
Jos jedna losa stvar sto se tice toga da nismo u mogucnosti stalno pratiti nove artikle... Ranije smo mogle vidit tko stalno dize iste oglase..tko stavlja slike sa neta....cak je i Brko bio vidljiv u novim artiklima....kao i preprodavaci...fejk stvari....i onih sa neta....ovako su zasticeni oni koji krse pravila kao licki medvjed! ]:( Druga stvar....glupo je sto nema stranica...i ne mozemo listati korisnike....najnovije i ostale... Vidimo nesto novih...i nesto ovih iz top topova i to je to...kao da drugi ne postoje...bezveze...
2016 02 04
> Brdosuza: > Jos jedna losa stvar sto se tice toga da nismo u mogucnosti stalno pratiti nove artikle... > Ranije smo mogle vidit tko stalno dize iste oglase..tko stavlja slike sa neta....cak je i Brko bio vidljiv u novim artiklima....kao i preprodavaci...fejk stvari....i onih sa neta....ovako su zasticeni oni koji krse pravila kao licki medvjed! ]:( > Druga stvar....glupo je sto nema stranica...i ne mozemo listati korisnike....najnovije i ostale... > Vidimo nesto novih...i nesto ovih iz top topova i to je to...kao da drugi ne postoje...bezveze... slažem se isto tako se ne može vidjeti koliko najnoviji članovi imaju povratnih,obično su se tako lako mogle vidjeti korisnice koje si same daju povratne sa troll profila,potencijalne prevarantice i sl. i ono ULOGIRAJ SE bode u oči. #lepanašarvatckareč
2016 02 04
Da, posebno jer smo osudene zastiti same sebe....ovako nam je ukinuto par glavnih klikova...preko kojih smo u sekundi otkrivale muljatore..
2016 02 04
Ja sam već na ovoj temi napisala da su sada daleko NAJVIDLJIVIJI topseleri iliti popularni prodavači - nemam nista protiv njih ali ni za njih - ne zanimaju me. Dakle, na naslovnici su odmah izlistani plus imaš opciju na naslovnici s naslovom: KORISNICI - i gle čuda,, evo opet topseleri izlistani. Da li to znači da mi ostali nismo korisnici, a ovo se proklamira kao zajednica jelte...Mislim, van pameti; mene zanimaju svi oni drugi, meni dragi korisnici koje ne mogu naći jer su u tražilici davno ukinuli opciju pretrazivanja po nickname - u; ni kod jednog artikla ne piše vise ime prodavatelja i to je ooogromna greška, da ne spominjem kako nema pregleda najnovijih artikala jer svima je bio gušt baš to gledati. Ma čovjek se privikne na sve ako hoće, ipak, teže se privikava na nešto nebitno što je sada tu prenaglašeno, a ono bitno ukinuto. Ne znam kako vama s mobilnim apk, sva je sreća da to ne koristim...to bi me dokusurilo. Smajliće ne koristim jer meni treba prijevod značenja za svakog pojedinog.
2016 02 04
Ma da bas...sve sto je bilo vazno....nestade... Najnovije teme na samom dnu...wtf...zasto su onda najnovije? Temu na forumu mozes listati samo na dnu....nema na vrhu stranica.. Ikone za forum...i sve ostalo opet na samom dnu...điz... Sto god otvoris kad krenes po stranici...iskacu ti "topovi" i njihove stvari....koje me vise ogadilo gledati....koliko puta sam ih vidila....
2016 02 04
Apk za mob ne postoji....instalirala sam i nove preglednike, koji mi cjede bateriju junacki..... U jednom ne mogu ubacivati slike nigdje....u drugom ne mogu otvarati teme....u trecem mi slike na forumu izgledaju normalno...a sve ostalo steka.... Pa ti budi pametan! ,:(
2016 02 04
o Suzice, bas mi je žao, ne znam sto da kažem. Vidim da vas ima puno s mobilnim apk, to bi trebao biti prioritet. I meni je sve tu predimenzionirano - ooogromne slike preplavljuju ekran i stalno se moraš s jedne opcije prebacivati na drugu uz 5 poteza umjesto jednim klikom kao prije. Ne znam, ne volim biti partibrejker i nastojim ostati pozitivna ali učinili su gotovo sve da im se korisnici počnu osipati. Čine to već mjesecima. Vidim i na slovenskim krpama gdje je nova verzija uvedena još u 10. mjesecu da se stalno komentira isto ovo sto i tu i da nisu uvedena sva poboljsanja. I dodatno, kada covjek otvori mojbutik.si....cijeli forum su doslovno preplavile reklamuše. Srpske krpe još imaju stari dizajn. Meni izgleda kao da se na svim verzijama i u svim MK zemljama stalno pretače iz šupljeg u prazno :(
2016 02 04
Hehe....tocno to....iz supljeg u prazno.... Sreca jos mi imamo Ivancicu koja ima sluha za nas....i pokusava omoguciti sve ono cime korisnice nisu zadovoljne...... Naravno koliko je u njenoj moci. :)
2016 02 04
"Brdosuza Jos jedna losa stvar sto se tice toga da nismo u mogucnosti stalno pratiti nove artikle... Ranije smo mogle vidit tko stalno dize iste oglase..tko stavlja slike sa neta....cak je i Brko bio vidljiv u novim artiklima....kao i preprodavaci...fejk stvari....i onih sa neta....ovako su zasticeni oni koji krse pravila kao licki medvjed! 👿 Druga stvar....glupo je sto nema stranica...i ne mozemo listati korisnike....najnovije i ostale... Vidimo nesto novih...i nesto ovih iz top topova i to je to...kao da drugi ne postoje...bezveze..." e, to je ozbiljan nedostatak, ne samo estetska promjena, nego sadržajno vrlo loša promjena......osobito sad kad tagovi budu svedeni na samo 1 riječ (i uz poslovično odličnu tražilicu) bit će zaista teško uopće išta naći.
2016 02 04
Prije smo mogli izabrat kategorije, npr.odjeca, pa majice, pa kratki rukav itd., itd A sad toga nema. Nezz kako je na kompu, ali meni na tabletu nema :/
2016 02 04
1 2 ... 15 16 17 18 19 20 21 ... 33