Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Tko je ovdje lud :D

Imam osjećaj da cure više privlače artikli koji imaju veće cijene...ali stvarno... Primjer; stavim vunenu palerinu za 85kn i nijedan upit za nju, a gledam na naslovnoj palerina "like" Zara Hermes ili whatever koja nije ni približna kvalitetom ni materijalom za 199kn! Također, kada su stavljene niske cijene krpica, da li to cure odbija u startu jer možda misle da su krpice iznošene ili da nisu kvalitetne, pa onda ni ne pogledaju fotke?? Činjenica je da sam i sama milijun puta našla jako puno kvalitenih čak i markiranih krpica po simboličnim cijenama jer ih se jednostavno cure, kao ja, žele riješiti jer ih iz nekog razloga ne nose... To je valjda neka obrnuta psihologija, što je cijena veća, ljudi imaju feeling da je krpa bolja :/
2016 01 30
Tome se i ja dosta puta čudim i baš je zanimljivo to :') Ja uvijek trazim jeftino pa pitam za stanje, kvalitetu i sl.. nekako mi je to logičnije i naravno isplativije :P x-)
2016 01 30
Kako se kaže...one womans trash is another womans treasure :D Meni je naprimjer u interesu isprazniti cijelo krilo ormara (u koje sam smjestila sve što je na krpicama), pa sam ono baš smanjila cijene na minimum i još sad stavila 1+1 gratis...ali i dalje su like Valentino, Air Max i Zare očito curama privlačnije :D :D
2016 01 30
Smatram da su krpice zato da kupimo povoljoljno ipak je sve second hand.Uvjerili smo se da visoka cijena ne garantira ocuvnost,nazalost. Ako je i novo cijena bi treba biti prihvatljiva,bar je tako kod mene. Zao mi je sto je Tisak poskupija.
2016 01 30
Cure ja imam drugacija iskustva sve sto sam jeftino kupila bilo je nekvalitetno ili iznoseno, kada kupim skiplju stvar stvarno je ok, iako i sama imam stvari na profilu po 40-50 kn skoro nove jer mi smetaju a ne nosim ih, stvarno treba dobro procijeniti
2016 01 30
Kod jeftine kupovine uvijek sam prošla pre skupo.Mišljenja sam da bi cijena trebala pratiti stanje artikla i kvalitetu.
2016 01 30
Ja sam zadovoljna ne kupujem nista stacje cijena ko u ducanu ili veca
2016 01 30
Hm, ali ako su fotke dobre, i ako se traži još možda dodatnih fotki i informacija mislim da se možete zaštiti od loše kupovine... :/
2016 01 30
Teško je odrediti cijenu da zadovolji i tebe i kupca, zar ne? Nešto što ja smatram prelijepim i nešto što ja imam u rukama pa znam da vrijedi-drugoj strani ne samo da možda nije ljepo, nego i ne vidi artikal uživo i može imati potpuno drukčiji/krivi dojam. Isto tako doduše i kupac može nešto pod puno laskavijim kutom i svjetlom slikati..
2016 01 31
Potpisujem sve što je Zrinkic26 rekla. Kupujem samo povoljno jer skupo mogu kupiti i u dućanu a kao prvo tko mi garantira da i to skupo nije bar dva puta, tri nošeno . Drugo npr kod torbi udari cijenu 80 kn a napiše nedostaci...... ako su ručke istrošene pa ne možeš prodavati po toj cijeni. Obuća tražim balerinke ono nošene 100 kn ma daj pa u dućanu kupim nove za 120kn >:(
2016 01 31
to je istina tražila sam neki dan tunike iz lidla.Kad ono cijena veća nego u Lidlu. Mislim zbilja? Ili obična basic majica 50-70 kn.Halo?!
2016 01 31
> InesIkaKnapic: > to je istina > tražila sam neki dan tunike iz lidla.Kad ono cijena veća nego u Lidlu. > Mislim zbilja? > Ili obična basic majica 50-70 kn.Halo?! A ovo je vec stvar cura koje kupe posljednje komade za koje znaju da bi cure mogle traziti pa onda vide priliku za zaradu..
2016 01 31
Stvar je opet kad cure nesto puno plate pa se nadaju bar dio ulozenog isplatiti...ili nesto moze biti i nosenk ali da je u boljem stanju to jest dugovjecnije od neceg skroz novog...tu sam bila kupila jednu novu toebu sa etiketom pa se doslovno pocela raspadati trece nosenje....a jednuvec iznosenu cak sa ostecenjem torbu sam toliko iznosila da je jos u stanju kakvom sam je kupila...
2016 01 31
kad sam stavila u prodaju Guess novi novcanik 100kn odmah brdo upita i prodala sam ga, dok recimo nosenu ali u ok stanju neku tally weijl duksu koju dajem za 25kn znaci ono neka simbolicna cijena, eto niti 1 upit! Buce s krzom nove novcate, kod jedne korisnice identicne prodaje ih (ali ona je blokirana) za 169kn!! i par komada je prodala dok ja ih dajem za 50kn i nisu se prodale, hm , mozda bi i ja trebala nabit cijenu 200kn ,jer ocito cijena je nekim osobama mjerilo kvalitete :/ izgleda da tu idu samo preprodaje s ebaya, asos i naravno zlatna Zara, bershka itd...
2016 01 31
U zadnje vrijeme sam imala dosta jeftinih komada na profilu (10-20 kn) i tko god da se javio, iako sam poslikala i napisala da nema oštećenja, pita za oštećenje i mucice, je li ima to uopće elastina itd. Naravno da takva pitanja razumijem i sama ih postavljam kad kupujem, ali hoću reć - cure ne vjeruju da ćeš prodat nešto nosivo za 15 kn :)
2016 01 31
1 2