Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Ellaone / tableta za dan poslije

pozdrav zanima me kako funkcionira, čitam po forumima i zlo mi je . dobila sam menstruaciju 05.01. razmak od jedne do druge mi je tako oko 25-28 dana 30.01 sam spavala sa deckom al taj dan sam cijelo vrijeme imala osjecaj da cu dobiti kroz koji sat i naravno svrsio je u mene, to je bio znaci 26 dan ciklusa. i sutra ujutro sam otisla u ljekarnu i popila ellaone znaci nije proslo ni 24 h od odnosa. Oko 15h sam popila a oko 17 mi se pojavilo krvarenje e sad dali je to menga ili posljedica tablete ne znam pa me zanima dali je netko bio u takvoj situaciji? :,'( :,'( :,'( i da, krvarenje "menga" je trajalo oko 4 dana ali nije bilo kao inace, dva dana je bila slaba krv a druga dva dana vise kao smeđi iscjedak kada da ocekujem sada sljedecu mengu? :o
2016 02 10
ma da zato me panika i uhvatila jer sam citala da se poslije tablete prokvari kao +/- 7 dana a ja odmah dobijem.. meni je proslo tih 7 dana pa sam mislila da ce mozda doci mengica ali eto nema je :D da sam pricekala tih 2 sata jos mozda bi i dobila pravu mengu , al eto nisam htjela riskirati x-)
2016 02 10
Nisam pila pa ti ne mogu reci iz svog iskustva. Prijateljica je pila, te pilule su takav otrov ostanu ti u krvi mjesec dva tragovi (na krvnom nalazu bude poveani neki hormoni nisam sada sigurna koji) Tako da je lako moguce da ti se od toga poremeti menstruacija. Meni je jednom prilikom takodjer dr prepisala neke antibiotike i naglasila kako bi mogli isto poremetiti menstruaciju. Nemas se cega bojati :D
2016 02 10
fun fact: ak se ne seksas bez zastite, ne moras ih pit i skupljat mengu da usporedis jel isto i prosli mjesec
2016 02 11