Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Info - okulist....

Pozdrav, zanima me da li je za pregled kod okulista potrebno uzeti uputnicu kod doktora opće medicine ili se može jednostavno otići kod okuliste, odnosno "upisati" se kod njega? I jesu li troškovi operacije oka (ukoliko je potrebna) pokriveni sa strane HZZO-a? Ako netko zna, bila bih vrlo zahvalna na informacijama :)
2016 02 12
> GuessWho777: > Pozdrav, > zanima me da li je za pregled kod okulista potrebno uzeti uputnicu kod doktora opće medicine ili se može jednostavno otići kod okuliste, odnosno "upisati" se kod njega? > I jesu li troškovi operacije oka (ukoliko je potrebna) pokriveni sa strane HZZO-a? > Ako netko zna, bila bih vrlo zahvalna na informacijama :) Ovisi da li zelis ici privatno ili u bolnicu.Kod privatnog ti ne treba uputnica ali ces platiti pregled a kod okuliste u bolnici treba ti uputnica. Sta se operacije tice ako imas dopunsko osiguranje ne bi trebala platiti nista.Koliko ja znam ako neko zna drugacije ...
2016 02 12
odeš do svog liječnika on te naruči preko e uputnice ili odi do bilo kojeg optičara jer više manje svi rade s okulistima i pa se tamo naručiš na besplatan pregled ali onda radiš očale kod istih.. što se tiče operacije bolje se raspitat na odjelu, da te nebi posjetilo pismo iznenađenja nakon 7-10dana s računom
2016 02 12
Hvala na informacijama! Svakako ću se raspitati i tamo o svemu, samo me zanimalo da znam što očekivati otprilike i naravno da znam gdje otići prije hehe :)
2016 02 12