Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Ulje noćurke - akne

Evo toliko sam oduševljena ovim uljem, da sam htjela podijeliti s vama :") Pocela sam ga piti prije 5 tjedana, kada sam istrazivala malo po internetu i naletila na jedan post na forumu za njega.. Nemam puno pristica, ali mi znaju doci po bradi i oko usta, pa sam probala s ovim uljem.. Svjesna sam da s kremama, maskama i pilnzima ne mogu puno napraviti (osim za vec postojece oziljke) vec da ljepota koze dolazi iznutra. Ovako cistu kozu dugo nisam imala, naravno ulje pomaze u nastajanju novih pristica, za suhu ili zrelu kozu, ali oziljci su i dalje tu.. Njih rjesavam maskom od kurkume meda i limuna :) Uz to koristenje ulja, izbjegavam mlijeko i mlijecne proizvode i pijem puno puno vode!! Eto, nadam se da sam nekome dala novu ideju kako rijesiti pristice, jer znam i po svom iskustvu da sam probala svakakve kreme i kremice i da je to samo bacanje novca...
2016 02 12
Piješ u kapsulama ili samo ulje? Koju količinu? :")
2016 02 12
Samo ulje, 15 kapi poslije dorucka, rucka i vecere. Ima ga za kupiti u bio&bio trgovini, nekih 65 kn košta i traje oko dvadesetak dana. Poslije 2 mj korištenja se radi pauza :)
2016 02 12
A koje ulje koristiš? Kemig?
2016 02 12
Ok, hvala :") Mogla bih probati
2016 02 13
Btw, našla sam da je kemigovo ulje 100ml 73 kn pa mislim da ću to kupiti ako se odlučim za korištenje :)
2016 02 13