Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Admine, molba

> Kupujem_1992: > > cipelitza: > > > Vesnamina: > > > Da mi se obrise negativan utisak od osobe sa kojom niti sam kontaktirala,a pogotovo istoj nesto prodala,vidim da nisam jedina,profil doticne je Prevara Stop..Hvala u naprijed. > > Kako da ne. Da mos dalje preprodavat sund od par centi po 150-500 kn. Aj razguli. > 😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣😆😆😆 Ajoj suze mi idu Jos nas adminka nije blokirala. Izgleda da ni ne cita tvoje poruke, crnolistasico br 305.
2018 09 18
Prijavljeni bez brige
2018 09 18
Pozdravi svim mojim blokiranim drugar'cama, kako smo? :D Pusa, 305!
2018 09 19
> SaraKedavra: > Pozdravi svim mojim blokiranim drugar'cama, kako smo? :D Blokirano! Kak drukcije! I zaslijepljeno žutilom broja 305.
2018 09 19
Opet imam isti problem sa istom osobom,bez suradnje mi je opet ostavila negativnu povratnu-Prevara Stop.
2018 09 21
I slike s neta. I poliester krpe po 200-300 kn. Fuj.
2018 09 21
> Uljeshura: > To realno nije prijevara, samo pohlepna procjena. Trebalo bi pročitati pravila stranice prije napadanja. > A admin je zato i obrisala ocjenu. Prevara je, točnije preprodaja koja je protiv pravila MK. Adminka je na nekoliko tema to potvrdila i zato nije ni trebala obrisat negativnu.
2018 09 21
> vedranapv: > > Uljeshura: > > To realno nije prijevara, samo pohlepna procjena. Trebalo bi pročitati pravila stranice prije napadanja. > > A admin je zato i obrisala ocjenu. > Prevara je, točnije preprodaja koja je protiv pravila MK. Adminka je na nekoliko tema to potvrdila > i zato nije ni trebala obrisat negativnu. preprodaja je protiv zakona. pravila krpa su posve druga prica.
2018 09 21
> Kupujem_1992: > Prijavljeni bez brige Ej pa cekamo blokove! ...zapelo???
2018 09 21
molim da mi obrisete negativnu informaciju od osobe s kojom nije bilo suradnje unaprijed zahvaljujem : uz to preprodavacica !
2018 10 01
Molim Vas neka mi netko objasni kome da se javim u vezi korisnika koji je upravo blokiran ovdje na krpicama a uplatila sam novce na racun! hvala
2018 10 04
> DidiDiyala: > Molim Vas neka mi netko objasni kome da se javim u vezi korisnika koji je upravo blokiran ovdje na krpicama a uplatila sam novce na racun! > hvala taj korisnik i dalje može čitati poruke, ali ne može odgovarati. Pošalji broj mobitela i/ili mail da ti se javi...A o kojem je profilu riječ?
2018 10 05
Jedna cura me prevarila za novac i ne javlja se. Već 12 dana me uvjerava kako će poslati paket sutra. Vjerojatno će napraviti novi profil... gdje ju mogu prijaviti i objaviti njeno ime i prezime s podacima da se druge cure ne bi zeznule? hvala!
2018 10 18
Objavite ime prezime i br.tekuceg racuna da se zna o kome se radi.Vidim niste ostavili negativnu ocjenu kao upozirenje drugima da znaju sa kim suraduju.
2018 10 18
Pozdrav, Ima li netko problem da ne može listati fotografije u oglasu? Dakle ja imam taj problem otkad imam profil i to me tak jako frustrira. Kad mi se nešto svidi, moram slati poruku za dodatne fotke pa onda ipak shvatim da nije to to što želim... i tak ispada da zezam ljude okolo. Jednostavno, molim za pomoć. Kome/gdje da se obratim?
2018 11 15
1 2 ... 24 25 26 27